2733
2734

برا هرکسی اندازش متفاوته برا من حدود ۱۰ میلی متر بود اگه اشتباه نکنم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شما را نگفتن نمونه بگیر دارو هم میخوری

اره قبلا تیروییدم کم کار بود ولی الان پرکار شده،دارو هم میخورم،نمونه هم دادم گفتن مشکوکه و باید جراحی شه،چون تیروییدم نرمال نبود فعلا نمیتونم عمل کنم دارم دارو استفاده میکنم تا نرمال شه و بتونم عمل کنم

اره قبلا تیروییدم کم کار بود ولی الان پرکار شده،دارو هم میخورم،نمونه هم دادم گفتن مشکوکه و باید جراح ...

عزیزم از شما یه ندول داشت یا بیشتر از من یکیه اسانت هم اندازشه تیروییدم هم کم کار وپر کار نیست فکر میکنی از منم خطرناک باشه از شما چند سانت بودراستی سیتی انجام ندادید نمونه دردداشت من خیلی میترسم

2740
عزیزم از شما یه ندول داشت یا بیشتر از من یکیه اسانت هم اندازشه تیروییدم هم کم کار وپر کار نیست فکر م ...

نه عزیزم من دوتا ندول دارم،بهتره بری واسه نمونه ، نمونه برداری هم درد انچنان نداره از امپول زدن دردش کمتره