2733
2739
عنوان

کیا با چله بری باردار شدن خواهش میکنم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 31737 بازدید | 60 پست
خواهرم هیچوقت جلوگیری نداشت هر وقت بچه میخواست شوهرش می رفت برا چله  می برید همون ماه حامله می ...

دقیقا منم خیلیا رو دیدم با چله بری باردار شدن هیچ مشکلیم نداشتن سالم بودن فقط باردار نمیشدن با چله انجام دادن باردار شدن

Live the moment now✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا تازگی چله بری کردم فقط میخوام بدونم میشه یا نه من که دکتر رفتم اینم امتحان کردم ضرری که نداره

عزیزم اینو منی بت میگم ک ۴ سال منتظر بودمو خیلی کارا کردم

تا وقتی منتظر بچه باشی  و هی بش فکر کنی نمیاد

خودتو سرگرم کن

زیادم بهش فکر نکن

این روزو اون روزم نکن

قشنگ اقداماتتو داشته باش

ان شاالله ک سریع باردار میشی💖

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
خواهرم هیچوقت جلوگیری نداشت هر وقت بچه میخواست شوهرش می رفت برا چله  می برید همون ماه حامله می ...

اره من نخ گره زد و ی دعا رو هم نوشت بریزم تو اب و بعد پریود بریزم رو خودم

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2731
بخدا مادر شوهرم ۵سال بچه دار نشده میگفت حتی دکتر هم نمیرفتم بعد چله بری ماه اول حامله شده حالا بگین ...

قدیما ک با اینجور کارا باردار شدن واقعا اعتقاد قوی هم داشتن

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
مامانتون چکار کرد یعنی دقیق میشه بگین؟

هیچی رفت پیش همونی که بلد بود چله بخونه گفت واسه دخترم چله بری میخوام بعد از ازدواج انجام نداده واسه بچه اونم واسم خوند یه چند تا نخ هفت رنگ درست کرد داد ب مامانم گفت تا ۴۰ روز باید ببنده ب بازوش بخدا چهل روزم نشد من روز ۲۶ همون چله بری باردار شدم

Live the moment now✌
عزیزم اینو منی بت میگم ک ۴ سال منتظر بودمو خیلی کارا کردم تا وقتی منتظر بچه باشی  و هی بش فکر ...

حالا خودت بارداری ؟

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2740
هیچی رفت پیش همونی که بلد بود چله بخونه گفت واسه دخترم چله بری میخوام بعد از ازدواج انجام نداده واسه ...

اقدامت چقد طول کشید که بعدش چله بری کردی؟

عزیزم اینو منی بت میگم ک ۴ سال منتظر بودمو خیلی کارا کردم تا وقتی منتظر بچه باشی  و هی بش فکر ...

چکار کنم میگن گرمی بخور خرما زنجبیل دارچین حلوا میخورم دیگه از خرما بدم میاد منتظرم نمیتونم فکر نکنم 

منم کردم این ماه باردارشدم میگم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
حالا خودت بارداری ؟

بله دیگه

هم تیکر دارم هم امضا😒

چکار کنم میگن گرمی بخور خرما زنجبیل دارچین حلوا میخورم دیگه از خرما بدم میاد منتظرم نمیتونم فکر نکنم ...

من خواهرم هی بم میگفت بیخیال باش

میگفتمش تو از شرایط روحی من چی میدونی ک میگی بیخیال باش

مگه میشه

من حتی ivf هم کرده بودم و منفی شد

ماه بعدش ک خودمو زدم کوچه علی چپو سعی کردم بهش فکر نکنم و روحمیو بسازم دوباره در کمال ناباروری دیدم باردارم      اونم طبیعی😨

ان شاالله هیچ وقت این جمله رو از کسی نشنوی

من دکترم قشنگ تو صورتم گفت شاید هیچ وقت مادر نشی

من حتی دکترم بم گفت لوله هات بسته هستن😆

یعنی دیگه بارداری طبیعی رو از لحاظ پزشکی صفر کرده بودن و انوقتم ک فهمیدم باردارم ۷ هفتم بودو نمیدونستم از بس ناامیدم کرده بودن

من کلن شوهرم اهل تفریحو  تولد گرفتنورستورانو خرید کردن نیست

چون منفی شده بودivfام امد ک روحمو بسازه تو اون ماه هم تولد برام گرفت هم گشتو گذار کردیم هم مدام خرید میکرد برام.باشگاه هم میرفتم

قشنگ روحیه داشتمو سعی کردم کمتر ب بچه فکر کنم

میخام اینو بهت بگم من اهل گرمی خوردن هم نبودم.چون تو مراحل کاشت بودیم هم کمتر رابطه داشتیم.واسه همینم بعد انتقال منفیم امدم جبران کنم.یعنی فک کنم کل ماه خودم میرفتم سمت شوهرمو هرروز راب...داشتیم

یعنی کاری ب  روز تخمکگذاری و ترشحو اینا نداشتم

قشنگ هم همون ماه گرفت برامون

ببخشید طولانی شد.لپ کلامم اینه سعی کن اروم باشی و خودتو سرگرم کن و بسپار ب اسا کریم.ان شاالله خودش ب وقتتش بهت میده

2706