2737
2739
عنوان

کیا با چله بری باردار شدن خواهش میکنم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 31737 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که بلدن میخونن بیشتر میرن پول میدن به یه سید که براشون انجام بده

ینی من ک ماه بعد عروسیم باردار شدم سقط شد و الان س ماهه اقدامم باردار نمیشم چله بری باید کنم?

وای دلم ضعف میره برای تیکر بارداری😰 خدایا امیدوارم نا امیدم نکن...ی صلوات مهمونم میکنید لطفا😥😘
2728
ما که این کارا نکردیم! تازه بعدش اینجا فهمیدم ملت میگن اگه   موقع عقدتون زن تازه زا باشه چله م ...

اره یه همچین چیزیه اگه اینجور بشه همون بش میگن چله که میرن چله بری انجام میدن خب قدیما اعتقاد دارن ب این چیزا

Live the moment now✌
چیز خاصی نیست بابا تعجب نکنین یه دعاست فقط همین🤣🤣🤣

اتفاقا تازگی چله بری کردم فقط میخوام بدونم میشه یا نه من که دکتر رفتم اینم امتحان کردم ضرری که نداره

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

من اعتقاد ندارم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2740
اتفاقا تازگی چله بری کردم فقط میخوام بدونم میشه یا نه من که دکتر رفتم اینم امتحان کردم ضرری که نداره

خوبه ضرر نداره چیز بدی که نیست چله بری که خیلیا میگن خرافاته ب نظر من قدیمیا حتما یه چیزایی میدونن کخ اعتقاد داشتن ب این چیزا

Live the moment now✌

من اعتقاد ندارم

ولی مامانم اصرار داشت ک باید انجام بدم برات ک بچه دار بشی

ی سیدی رو میشناخت زنگید بهش امد تو خونه

مرد بود😆

ی چند تا چیز گفت اخرشم گفت ی دعایی هم هست باید دست بزارم رو شکمتو این دعا رو بخونم😂

اجازه میدی؟

منم گفتم ن اصلا

ی چند تا کار گفت هیچکدومم انجام ندادم

گوشه خونه پرت کردن😊

تقریبا دو سال بعدش طبیعی باردار شدم😄😄

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

خواهرم هیچوقت جلوگیری نداشت هر وقت بچه میخواست شوهرش می رفت برا چله  می برید همون ماه حامله می شد سه تا بچه با فاصله پنج سال  همشم به همین روش چله بر خانمه سید سرشناس دعا گیخوند به نخ و چهل گره میزد  دعا میداد حامله می شد پولم قیمت تعیین نمی کرد هر چقدر دادی میل خودت 

براشادی روح امواتم صلوات    
قدیما عیب نداره!!! ولی حالا؟ در این قرن؟

یه چیزایی هست که ربطی ب قرن و این چیزا نداره و اعتقادم خیلی مهمه آدم ب هر چیزی اعتقاده قلبی داشته باشه واسش اتفاق میفته نظر من اینه نظر شما هم محترمه

Live the moment now✌
خوبه ضرر نداره چیز بدی که نیست چله بری که خیلیا میگن خرافاته ب نظر من قدیمیا حتما یه چیزایی میدونن ک ...

بخدا مادر شوهرم ۵سال بچه دار نشده میگفت حتی دکتر هم نمیرفتم بعد چله بری ماه اول حامله شده حالا بگین خرافاته اینو دکترا میگن تا هی ما پول خرج کنیم هیچ نتیجه هم نداره

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍
2706