2733
2734
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 97 پست
عزیزم منم میگم درست نیست ولی واقعا دست خود آدم نیست یهو یه بچه در نظذت شیرین تر از بقیه بچه ها میشه ...

وقتی شیرین تره توجه و محبت بیشترت بایدوقتی تکی هستن باشه نه جلو جفتشون.من خواهر زادمو واقعا بیشتر دوست دارم چون مهربونه مظلومه شیطونه.ولی برادرزادم لوسه ولی تو جمع پقتی دو‌تاشون هستن کاری نمیکنم متوجه بشن.برا هر دو عین هم خرید میکنم عین هم تفریح میبرم عین هم بازی میکنم.کاش یکم بزرگترا شعورشونو بالا ببرن به جا اینکه بندازن گردن بچه که تو اعتماد بنفس داشته باش تو خوشکلی تو فلانی.بچه پنج ساله هر چی بهش بگی باز اونچه میبینه رو‌درک میکنه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
واقعا بعض یا نمیدونم فازشون چیه طرز حرف زدنشون من بزرگترم آزار میده اما نمیشه هی بهشون بگیم نکن نگو ...

منظورم نیست به اون بگه ولی کار خوبی کرده به شوهرش گفته.خوبه متوجه رفتار نادرستش بشه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم برادر زاده زیاد دارم شاید با یکیشون بیشتر حرف بزنم ولی عاشق همشونم هیچ کدوم رو به دیگری ترجیح نم ...

منم خیلی خواهرزاده برادرزاده دارم و همیشه برام یکسان بودن گاهی که به یکی ابراز علاقه میکنم اگه یکی دیگشونم باشه حتما حتما اونم میبوسم و بهش توجه میکنم

واقعا بعض یا نمیدونم فازشون چیه طرز حرف زدنشون من بزرگترم آزار میده اما نمیشه هی بهشون بگیم نکن نگو ...

منم پقتی تو اون لحظه میبینم به من مامانش باباش یا پدر مادرم میچسبه و فقط نگاه میکنه قلب من اتیش میگیره .سعی میکنم باهاش حرف بزنم حواسشو پرت کنم.البته خدا رو شکر درجه دوها بیشتر.وگرنه ماها خودمون خیلی حواسمون هست

2728
منظورم نیست به اون بگه ولی کار خوبی کرده به شوهرش گفته.خوبه متوجه رفتار نادرستش بشه.

شوهرمم فکرنکنم به خواهرش چیزی بگه اصلا نمیدونم چرا بش گفتم فقط میگه دیگه بچه رو کمتر میبرم خونه مادرم البته منم دوست ندارم بدون خودم خیلی ببرتش

منم خیلی خواهرزاده برادرزاده دارم و همیشه برام یکسان بودن گاهی که به یکی ابراز علاقه میکنم اگه یکی د ...

من حتی بابام یکیشونو بوس کنه اونیکی برسه بابام حواشش نیست سریع میگم یواش بابا اونم ببوس.میگه ندیدمش.

منم پقتی تو اون لحظه میبینم به من مامانش باباش یا پدر مادرم میچسبه و فقط نگاه میکنه قلب من اتیش میگی ...

دقیقا منم از سمت زن دایی های خودم همیشه مورد اذیتم...خیلی رفت وآمدمو کمتر کردم اما باز پیش میاد که تومراسموببینیمشون...یا مادربزرگم

2738
شوهرمم فکرنکنم به خواهرش چیزی بگه اصلا نمیدونم چرا بش گفتم فقط میگه دیگه بچه رو کمتر میبرم خونه مادر ...

خوب وقتی نمیشه به اون چیزی گفت برا دل بچت و محافظت ازش بهتره کمتر ببینه.به جا دو بار یه بار بره به جای هفته ای سه بار یه بار بره 

خوب پقتی نمیشه به اون چیزی گفت برا دل بچت و محافظت ازش بهتره کمتر ببینه.به جا دو بار یه بار بره به ج ...

اره فکرکنم همین بهتره تاحالا برام مهم نبود اما الان کم کم بچم داره بزرگ میشه و متوجه میشه نمیخوام دلش بشکنه

وگرنه درجه ۱ همه هواسشون هست که هیچ کدوم از بچه ها ناراحت نشن..ولی میدونی ماهم این دورانو داشتیم تومدرسه هم صددرصدپیش میاد ماهاکه نیستیم دفاع کنیم برای این میگم که هم اعتمادبه نفسشونوبایدببریم بالا هم کم کم بفهمن براشون مهم نباش....نه مثل ما تازه تو۲۵سالگی به خودم بیام بفهمم حرفای دیگران باد هواست خودم بایدخودموقبول داشته باشم از خودم خوشم بیاد

ولی درست نیست جوری رفتار کنی که بچه حس کنه.من پقتی کسی بین خواهر زادمو و برادرزادم فرق میزاره متوجه ...

اره اره بذار

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
وگرنه درجه ۱ همه هواسشون هست که هیچ کدوم از بچه ها ناراحت نشن..ولی میدونی ماهم این دورانو داشتیم توم ...

راس میگی باید از درون اینقدر قوی باشن و اینقدر از محبت ما سیراب باشن که اطرافیان براشون مهم نباشن

اره اره بذار

چرا ذوق کردی

2706