2726
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم یا نه؟

608 بازدید | 97 پست

من دخترم ۲ سالشه یکی از خواهرشوهرام فرق میزاره بین دختر من و دخترجاریم اونو خیلی بیشتر دوست داره و بهش محبت میکنه و من ناراحت میشدم 

امشب برا اولین بار به شوهرم گفتم خواهرت بعنوان عمه فرق میزاره بین بچها اونو بیشتر دوست داره بعدم بهش گفتم برام مهم نیست مهم ما هستیم که بچمون دوست داریم

الان عذاب وجدان دارم میگم کاش نمیگفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب واقعا بعضی بچه ها شیرین تر در نظر هر کسی

اره منم میگم کار دل هست دیگه اونم مجرده متوجه نمیشه با این کارش من ناراحت بشم 

الان از این ناراحتم که این حرفو به شوهرم منتقل کردم حس میکنم اگه نمیگفتم بهتر بود

دقیقا موافقم منم مثلا بین دوتا بچه تو اقوام نزدیکمون خیلی فرق میزارم🙄دست خودم نیست یکیشون بدجوری عاشقم کرده کوپولوی منه اونیکی ولی نه اصلا 

علاقه یه چیز شخصیه نمیشه زوری هردو رو یه اندازه دوست داشته باشه

تو بچگی ممکنه یکی شیرین تر بنظر بیاد

یا کلا یکی رو یه نفر عزیز تر بدونه نه بخاطر والدین خپد بچه رو بیشتر دوست داره

کار بدی نکردی گفتی ولی چیزیو حل نمیکنه

باید خودتون بیشتر بهش تو‌اون جمع محبت کنین و حواستون بش باشه ک حساس نشه

میتونی کتاب هم بخونی

ولی از همسرت بخواه با خواهرش حرف نزنه چون واقعا حرف و حدیث درمیاد و بدتر میشه همه چی اما خود همسرت حواسش ب بچتون بیشتز باشه

یادم تورو فراموش..

منم همین مشکلو دارم البته من راضیم شاید بعدا پسرم بزرگتر بشه ناراحت شه ولی از وابستگی خوشم نمیاد مث بچه ی حاریم که یه سره آویزونه عمه شه وهمه جا با اوناست اصلا به حرف مادرش گوش نمیده 

شکست یتییم است ولی پیروزی هزار پدر دارد...

ولی درست نیست جوری رفتار کنی که بچه حس کنه.من پقتی کسی بین خواهر زادمو و برادرزادم فرق میزاره متوجه میشم حالتشو.بزرگتر باید درست رفتار کنه.فقط بچه برادرم سفیده اون‌گندمی.مثلا اونروز یکی اومده خونه مامانم میگه به خواهرم چرا این به خودت نرفته سیاهه گفتم کی گفته سیاه گندمیه خیلی بانمکه.گفت اوهههه.خدایی بخای یه لحظه عکسشو میزارم ببین سیاهه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اره منم میگم کار دل هست دیگه اونم مجرده متوجه نمیشه با این کارش من ناراحت بشم  الان از این نار ...

نه دیگه حالا گفتین غصه کار شده رو که نمیشه خورد ولی دیگه نگین که فکر نکنه حسادت میکنین

اره منم نگرانم این رفتار تا چندسال بعد هم ادامه داشته باشه بچها زرنگن زود میفهمن و دلش میشکنه😪

بچه از محبت شما لبریز بشه مطمئن باشید خیلی براش مهم نخواهدبود....شما هم حساسشون نکنید 

2706