2733
2734
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 97 پست
بله فکر واسه زن گرفتنش هم داره چه برسه بزرگ کردنش ... شوهرم خیلی خوبه همش طرف منه  ماخو ...

درسته بهترین راه اینه نگید .جمع کنید و برید به شوهرتم حالا که همراهه بگو به جوری که بدونه باید برید.نترس خودشو اتیش،نمیزنه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
درسته بهترین راه اینه نگید .جمع کنید و برید به شوهرتم حالا که همراهه بگو به جوری که بدونه باید برید. ...

بزنه بدرک , بخدا اگه اسم آتیش زدن بیاره بهش میگم بنزین میخوای تا واست بیارم

این دفعه مثل قبل نیست , دیگ اگه دیدم میخوان باز دعوا راه بندازن بلتدمیشم میرم اصلا به حرفاشون گوش نمیدم... برن بمیرن انشالله

درد جاریم و دخترجاریم بخوره تو سرشون

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزنه بدرک , بخدا اگه اسم آتیش زدن بیاره بهش میگم بنزین میخوای تا واست بیارم این دفعه مثل قبل نیست , ...

ببین رو شوهرت کار کن.اونکه پشتته خودت میشناسی مطمئن شو که حتما میرید بعد عید یعنی قطعیش کن.نه اینکه زیاد تکرار کنی چون بری رو مخش شاید بگه خودم میخوام بمونم.اینکه رگ خوابشو بدونی که چه جوری و با چی جا نمی زنه .

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731

هرچی میگم عزیزم مهم من هستم که تو رو اندازه جونم دوس دارم اصلا براش مهم نیست میگه من از فلانی نتراحتم .چرا اون روز اون برخوردو کرد چرا اینو دوس داشت منو محل نذاشت.خیلی حساس شده

نه منم در حد چند جمله گفتم تبدیل به دعوا نشد ولی یه ساعت بعدش گفت ازاین به بعد بچه رو کمتر میبرم خون ...

خوب خوبه این یعنی اونم ازحرکت خواهرش ناراحت شده دوری ودوستی دعواکه نکردی مهم اینه که شوهرت فهمید

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

[QUOTE=77750571]من دخترم دیگه بزرگه.وقتی بچه بودمورد تبعیض قرار گرفته والان اصلا به انا علاقه نداره .خیلی بیان میکنه ...[/QUO

حقشونه وقتی بابچه اینجور رفتار میکنن بعد هم جایی توقلبش نداشته باشن

2738