2752
2734
عنوان

بچه بیاین نظر بدین. این مانتو رو با چی ست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند قد وزنت

قدم ۱۶۹. وزنم ۷۰

و همچنان در حال کم کردنم.

این مانتو سبکش جوریه که میتونم جلوشو هم باز بذارم

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
با چه کفشی میخوای بپوشی؟ 

میخام برم بخرم. اگه پیشنهادی داری حتما بگو

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
پس شلوارت تیره باشه ولی شال روشن.  نظر نارسیس خیلی خوبه.

نارسیس یعنی چه رنگی؟😎😎😎

قدم ۱۶۹. وزنم ۷۰ و همچنان در حال کم کردنم. این مانتو سبکش جوریه که میتونم جلوشو هم باز بذارم

منم همون حدودم ولی چادر نمیپوشم زیر یه زیر سارفونی مشکی شلوار جین آبی روشن و شال مشکی مینداختم😁😁

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
منم همون حدودم ولی چادر نمیپوشم زیر یه زیر سارفونی مشگی شلوار جین آبی روشن و شال مشکی مینداختم😁😁

بنظرم جین روشن بهش نمیاد زیاد. فکر میکنم رنگ واقعیش تو عکس نیفتاده

چه رنگه یاسی

یاسیِ چرکه تقریبا...

منظورم همون نظری که نارسیس 1995 داده. 😂😂😂

من یه مانتو را دارم همین رنگ البته بلند با شلوار خاکستری روشن و کتونی سفید و شال صورتی چرک تقریبا رنگ مانتوم ست میکنم خیلی خوب میشه . من درمورد ساق اطلاع ندارم اگه ساق خاکستری هست ساق و شلوار خاکستری بگیر با سال صورتی . اگه همون دوتا شلوار را داری کرمه را بپوش با ساق کرم و روسری قهوه ایی یا کرم 

2706