2752
2734
عنوان

بچه بیاین نظر بدین. این مانتو رو با چی ست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه عکسای من صفحه اوله هیچکس تشکر نمیکنه😕

من خودم به شخصه ازت تشکر میکنم. 

اگه خوش سلیقه ای نظر هم بده

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....

نظر من:

شلوار جین جذب یخی اب کمرنگ یا طوسی روشن بخر...با شال طوسی یا ابی یا صورتی روشن...سعی کن شال و شلوارت تو یه مایه رنگ باشه

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
یعنی چه رنگی باشه شالم؟

بنظر من اگه شلوار مشکی میپوشی ، شال مشکی بهش میاد ، اگه شال و کفشت همبتونی ست کنی مثلا بادمجونی تیره هم بهش میاد.

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

مرسی که عکسو پست اول گذاشتی ان شاالله عاقبت بخیر بشی😘😘

به نظر من مانتوت کوتاهه و هیکلت هم خوبه اینطوری یه خورده تو چشم دیده میشه. 🙈

با شلوار مشکی و روسری طرح دار یاسی و مشکی. 

یا صورتی و یاسی. 

عزیزم با شلوار سفی خوب میشه فقط یه ذره کوتاهه واسه مهمونی خوبه ولی بیرون یه دره من معذبم ولی بازم بس ...

منم اینقد روشن نمیپوشم. با توجه به اینکه چادری هم هستم

ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
نظر من: شلوار جین جذب یخی اب کمرنگ یا طوسی روشن بخر...با شال طوسی یا ابی یا صورتی روشن...سعی کن شال ...

وااای اینکه تو گفتی که میشه یه قالب یخ ! تصورش کردم سردم شد! اینجوری جذابیتش کمتر میشه 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

بچه ها تو رژیمم. این عکسه ماله دوهفته پیشه؛ الان لاغر تر هم شدم

2706