2733
2739
عنوان

سفر به کیش

141 بازدید | 12 پست

سلام خانمای گل.من قرار هست هفته اینده به کیش سفر داشته باشم....یه سری اطلاعات میخواستم در مورد وضعیت اب و هوا، مکان هایی که پیشنهاد میدیدبریم ، وضعیت بازار و اجناس

ممنونم

راستی من باردارم هستم نمیدونم سفر با هواپیما موردی برام نداره...البته از دکترم پرسیدم و گفتن موردی نداره و نامه هم بهم دادن

خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

خیلی منم از جنبه ی خرید بهش نگاه نمیکنم بیشتر تفریحی ..ولی گفتم یه اطلاعات کلی داشته باشیم

دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تازه رفتم عالی بود الان هوا بهتره

پس لباس گرم نبرم البته دخترم چهار سالش هست برای اون منظورمه؟

بازار ونوس و مرکز تجاری خوبه واسه خرید بازار مرجان هم حتما برو واسه لباس بچه قیمتاش عالی ومناسببب

ممنونم عزیزم ، از جهت مکان های دیدنی چطور ؟ 

راستی رستوران های با کیفیت بالا و قیمت مناسب هم اگه میدونید معرفی کنید

2740
من تازه رفتم عالی بود الان هوا بهتره

ممنونم، جاهای تفریحی کدوماش رو رفتید ؟

کلا میخوام یه اطلاعات کلی داشته باشم که میریم اونجا با برنامه جلو بریم و به دخترم و خودمون خوش بگذره 

ممنونم، جاهای تفریحی کدوماش رو رفتید ؟ کلا میخوام یه اطلاعات کلی داشته باشم که میریم اونجا با برنام ...

کشتی تفریحی عالی بود نوید رو گرفتیم

پاراسل

دوچرخه

تور جزیره

شاتل

اخه شما بارداری هیچکدوم نمیتونی بری که فقط تور جزیره و کشتی تفریحی خیلی مناسبه برای شما 

ممنونم، جاهای تفریحی کدوماش رو رفتید ؟ کلا میخوام یه اطلاعات کلی داشته باشم که میریم اونجا با برنام ...

واسه بچه اکثر پاساژا خانه کودک داره ک میتونین بچه روبذارین برین خرید. پارک شهرم خیلی فضاش خوبه.پارک روبازه باکلی وسیله .

روبروی ونوس بولینگ مریم ی شهربازی واسه بچه هاداره

بقیه تفریحاتشم ک ساحلیه دیگه کشتی و ...

کشتی تفریحی عالی بود نوید رو گرفتیم پاراسل دوچرخه تور جزیره شاتل اخه شما بارداری هیچکدوم نمیتون ...

اره واقعا انتخاب هام خیلی محدوده بابت بارداریم،دیگه بعد زایمانم هم فک نکنم به این زودی ها بتونیم بریم..ممنون عزیزم فقط هوا چطور بود؟

واسه بچه اکثر پاساژا خانه کودک داره ک میتونین بچه روبذارین برین خرید. پارک شهرم خیلی فضاش خوبه.پارک ...

تشکر عزیزم