2737
2734
عنوان

روش جلوگیری برای مدت طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 38 پست
اسم کاندوم کاپوت هستش ؟ 

بله کاپوت این شکلیه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر قرص نمیتونه باشه چون اگه قرص بد بود برای کیست و اینا تجویزش نمیکردن میگم از دکترم سوال  ...

درسته عزیزم ولی واسه کیست هم دوره داره

خیلی از داروهای هستن که در مواقعی ضروری و مفید هست استفاده اش ولی استفاده طولانی مدت میتونه عارضه داشته باشه

و البته پزشکها بهتر میتونن راهنمایی کنن .

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2728

روش جلوگیری ای به نام طبیعی نداریم اصلا !

اون کار روش جلوگیری نیست!

از شوهرتون بخواید همکاری کنه ! 

دلیلشو بپرسید

اگه گفت لذتم کم میشه بگو اول امتحان کن بعد بگو 

بعدم بهش بگید اگه اون از کان دوم استفاده نکنه لذت شما صفر میشه و کم نمیشه بخاطر استرس اینکه نکنه حامله بشم ! این رابطه برای دو نفرتون نه فقط برای ایشون ! شما هم باید لذت ببرید نه استرس داشته باشید که نکنه اینبار موفق نشه و فلان !

بگید کان دوم فوق نازک بخره

قرصم چیز بدی نیست مخصوصا خارجی هاش ولی بهترین راه کان دومه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
ال دی ارزونترین و در دسترس ترین اگه حساسیت ندی راحت ترینه

منم دو سال و نیم ال دی خوردم

۱ ماه پیش رفتم دکتر زخم دهانه رحم داشتم فکر میکنم به خاطر ال دی اینجوری شده ممکنه؟

و اینکه شما هم چاق شدید؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

قرص ال دی مگه همون نیست که بخوری در جا پریود میشی ؟ 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
2738

من الان ۲ماهه دارم ال دی میخورم خیلی جوش زدم البته ماه قبلش اورژانسی خورده بودم از اون موقع جوش زدم حالا نمیدونم به خاطر حساسیت به ال دی جوش میزنم یا اورژانسی دوستام میگن قرص خارجی بخور نمیدونم چکار کنم

من قرص مصرف کردم ....الانشم دارم مصرف میکنم چون اصلا بجه نمیخوام دیگه کنارشم گاهی کاندوم گاهی طبیعی....کلا طبیعی ب تنهایی روش محسوب نمیشه...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

دوستانی که اینجا هستید من یک ماهه ال دی رو قطع کردم ولی هنوز پریود نشدم چیکار کنم؟

پنجشنبه باید پریود میشدم

هیچ علائمی هم ندارم

منم دو سال و نیم ال دی خوردم ۱ ماه پیش رفتم دکتر زخم دهانه رحم داشتم فکر میکنم به خاطر ال دی اینجور ...

نه واقعا 

میگم که برای من هیییچ حساسیتی نداشته

زخم دهانه رحم!ال دی قرص هورمونیه ها

Instagram📷me_in_netherlands 
2706