2410
2553
عنوان

روش جلوگیری برای مدت طولانی

602 بازدید | 38 پست

سلام خانوما تازه دو هفته هستش که ازدواج کردم می خوام ۴ سال جلوگیرری داشته باشم 

همسرم کاندوم استفاده نمیکنه 😑میگه قرص جلوگیری بخور تو ... میترسم قرص ضرر داشته باشه بعدا اگه بخوام باردار بشم مشکل ساز بشه ...

فعلا طبیعی جلوگیری میکنیم به نظرتون بهترین راه چیه قرص کاندوم یا طبیعی ... 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

قرص به مدت طولانی میتونه مشکل ساز بشه

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

برو پیش یه دکتر تا برات توضیح بده عوارضی نداره

من الان سه ساله‌زیر نظر دکترم قرص میخورم

الان تو اون تاپیکم گفتم

نه تنبلی دارم نه دیواره رحمم ضخیم شده

بعضیا همینجوری روهوا یه چیزی میگن

Instagram📷me_in_netherlands 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاندوم مطمین تر از طبیعی هست

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2720
برو پیش یه دکتر تا برات توضیح بده عوارضی نداره من الان سه ساله‌زیر نظر دکترم قرص میخورم الان تو او ...

بستگی به شرایط بدنی هم دارم دوست من به خاطر همین مصرف قرص دو سال زمان برد و کلی آزمایش و ... تا تونست باردار بشه 

2714

من ۲ سال و نیم قرص خوردم چاق شدم و بداخلاق 

یک ماهه که قطعش کردم از کاندوم استفاده میکنم

منم از کاندوم بدم میومد ولی کاندوم فوق العاده نازک کاپوت بگیرید اصلا معلوم نمیشه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

منکه چهار سال قرص خوردم ماه اخر بی احتیاطی کردم نامرتب خوردم زرتی حامله شدم  

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

من از دستگاه متنفرم😞😞هیچ وقت نخواهم کزاشت😂

بستگی به شرایط بدنی هم دارم دوست من به خاطر همین مصرف قرص دو سال زمان برد و کلی آزمایش و ... تا تونس ...

بخاطر قرص نمیتونه باشه

چون اگه قرص بد بود برای کیست و اینا تجویزش نمیکردن

میگم از دکترم سوال کردم من

اگه تو ژنتیکش و خوردوخوراکش و اسپرم شوهر مشکلی نباشه برای بارداری مشکلی بوجود نمیاره

Instagram📷me_in_netherlands 
من ۲ سال و نیم قرص خوردم چاق شدم و بداخلاق  یک ماهه که قطعش کردم از کاندوم استفاده میکنم منم ...

اسم کاندوم کاپوت هستش ؟ 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
2706