2737
2734
عنوان

روش جلوگیری برای مدت طولانی

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 38 پست
نه واقعا  میگم که برای من هیییچ حساسیتی نداشته زخم دهانه رحم!ال دی قرص هورمونیه ها

آره تو گوگل بود که قرص های جلوگیری باعث زخم دهانه رحم میشن

برا من تنها عوارضش چاقی بود و اینکه به مرور بداخلاق شدم

۴ کیلویی چاق شدم به خاطر قرص

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت خوردی؟ منظم میخوردی؟

آره ۲ سال و نیم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
خب برو دکتر

والا ۱ ماه پیش همینجوری رفتم دکتر زخم دهانه رحم در آوردن حالامیخواستن بستریم هم کنن که خداروشکر زیر بارش نرفتم

الانم میترسم برم باز یه چی دیگه در بیارن

البته میدونم هورمون هام به هم ریخته چون صورتم جوش زده

اگه همینجوری منتظر بمونم پریود نمیشم؟

کسی نیست که طبیعی بتونه ۴ سال جلوگیری کنه ؟

مامان من 16سال جلوگیری طبیعی کرد ولی فکر کرد دیگه حامله نمیشه بی احتیاطی کرد سریع حامله شد

کاش روزی برسد که درون هیچ خانه ای مریض نباشد درون هیچ مرکز ناباروری زنی با دلی شکسته نباشد درون هیچ شهری کسی نباشد که برای سیرکردن شکم فرزندش غرورش له شود کاش روزی برسد که صدای خنده ادم ها به دل اسمان برسد 
والا ۱ ماه پیش همینجوری رفتم دکتر زخم دهانه رحم در آوردن حالامیخواستن بستریم هم کنن که خداروشکر زیر ...

نه دیگه 

شاید اشتباه خوردی 

با شاید مشکل چیز دیگه ایه

برو خطرناکه

Instagram📷me_in_netherlands 
2740