2752
2734
عنوان

خیلی دلم ازش گرفت خیلی خیلی خیلی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 30 پست

۱ کار دیگه ام‌میتونی بکنی..بگی باشه..شوهرت که رفت سرکار زنگ بزن مادر شوهرت بگو..

سلام.

کارم‌داشتین؟

بعد اون میگه چطور؟

بگو فلانی(شوهرت)گفت زنگ بزن به مامانت کارت داره..

اینجوری هم زنگ زدی هم نشون دادی فهمیدی که اون درخواست داشته😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

دقیقا مردها درباره خانوادشون فراموشی دارن بخاطر شوهرت زنگ بزن البته عذرخواهی نکن چون تو اشتباه نکردی فقط بگو سلام و یلداتبریک بگو بعدم قطع کن

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می دونی بخشش این نیست که با طرف مثل سابق بشی 

من هر بار که مادرشوهرم بد اذیتم می کنه روابطم یه سطح باهاش کمتر می کنم 

قبلا هر چند روز یه بار بچم می فرستادم اونجا تا حوصله شون سر نره و نوه شان ببینن دیگه نفرستادم!!

قبلا خیلی باهاشون صمیمی بودم ولی الان در حد انجام وظیفه ایت 

قبلا می رفتم کمکشون ظرف می شستم و کارهاشون انجام می دادم الان یک ساعت می ریم می شینیم و بعد بلند می شیم میایم اگه هم قرار باشه چند ساعت بمونیم مثل یه مهمون می شینم همین! 

قبلا حالشون از شوهرم می پرسیدم و اونها را جز خونواده خودم می دونستم الان نه هیچی ازشون نمی پرسم با اینکه می دونم هفته ای یه بار شوهرم می ره اونجا سر می زنه!!

نهایتش می تونی زنگ بزنی ولی سرد برخورد کنی باهاشون!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
والا چی بگم گلم...شرایطه سختیه😥ولی تا ابد که نمیتونی بهش اجازه ندی بره...اونوقت مجبور میشه دوراز چش ...

من قبل از تماس اونا تواین ۳ماه بارها گفتم تو برو تو خانوادته برو پیششون ولی از طرف من تموم شدن 

حتی بیان بپام بیوفتن نمیتونم بگذرم حرفاشون خیلی سنگین بود مخصوصا ک مامانم ناراحتی قلبی داره و قلبش درد گرفته بود

خدایا خودت هوامو داشته باش
من قبل از تماس اونا تواین ۳ماه بارها گفتم تو برو تو خانوادته برو پیششون ولی از طرف من تموم شدن  ...

بقیه ش هیچی..فقط اینجا که زنگ زدن به مامانت نشون‌دادن چقد اشغالن۰

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بهش بگو حرفایی ک زدن و بهم نسبت دادن تهمتهای بیجا رو هرگز فراموش نمیکنم بهش بگو ازمادرت پرسیدی هدف ...

میگه خواهرم پرش کرده تقصیر اونهاین شد دلیل

خدایا خودت جوابشونو بده 

از وقتی گفت اومدم تو اتاق اروم فقط اشک میریزم  اصرار و اجبار نکرد ولی همین درخواستش حس کردم دی ...

می دونی یه موقع هایی زیاد نمی خواد مراعات شوهر بکنی 

من خودم آخر دست حس کردم انقدر همه جا کوتاه امدم که دیگه دیگران حس می کنن حق دارن هر رفتاری می خوان داشته باشن و عروس خانواده است که مسئوله تا روابط به هم نخوره!!!  آخر دست می گی اصلا گور پدر این روابط مزخرف   روابط بهم بخوره تنها کسی که ضرر نمی کنه منم!!

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
می دونی یه موقع هایی زیاد نمی خواد مراعات شوهر بکنی  من خودم آخر دست حس کردم انقدر همه جا کوتا ...

من عمرا زنگ بزنم فقط منتظرم بیدارشه حرفامو بش بگم 

یچیری میخوام بگم که بخودش بیاد بفهمه حالمو 

چون مادرش گریه کرده یعنی حق بااونه؟

چون گریه کرده حرفاشون عیبی نداره؟

من قبل از تماس اونا تواین ۳ماه بارها گفتم تو برو تو خانوادته برو پیششون ولی از طرف من تموم شدن  ...

من و شوهرم با خانوادش حرفمون شد سه روز بعد مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم و آشتی کردن!!! 

انقدر ناراحت شدم حس کردم این وسط منم که تنها موندم!!  ولی شوهرم هر کاری کرد نزاشتم بچه را ببره دیگه اونجا!!

من عمرا زنگ بزنم فقط منتظرم بیدارشه حرفامو بش بگم  یچیری میخوام بگم که بخودش بیاد بفهمه حالمو& ...

اتفاقا شوهرم هم می گفت مامانم پشت تلفن گریه می کرد دلم سوخت براش!!!

اگه بدونی تو این مدت من چقدر گریه کردم و از چشم شوعرم مخفی کردم تا مبادا ناراحت بشه!! 

بهش گفتم مادرت تو جمع ابروی ادم می بره بعد تلفنی زنگ می زنه آشتی؟ 

میگه خواهرم پرش کرده تقصیر اونهاین شد دلیل خدایا خودت جوابشونو بده 

بهش بگو مادرت انسان بالغ و کاملی هست

هیچ توجیهی نیست ک باحرف کسی پر بشه و برینه به هیکل من

الانم اگه واقعا ب اشتباهش پی برده اون باید قدم پیش بذاره واسه عذرخواهی

اونم ن با تماس، حضورن باید بیاد منزل ما و مشکل رو حل کنه

تو انتظار داری من بهش زنگ بزنم بگم خیلی معذرت میخوام ک هرچی از دهنته دراومد بارم کردید

معذرت میخوام ک نجابتمو زیرسوال بردید

انگ خرابی بهم زدید

معذرت ک پسرتو اغفال کردم

بهش بگو خداوکیلی خودت جای من بودی ،همین حرفا رو مادرم بارت میکرد دیگه تو روش نگا میکردی؟

بهش بگو فقط چند دقیقه خودتو تو موقعیت من بذار بعد ازم درخواستی داشته باش

به نظرم زود کوتاه نیا مخصوصا الان که انقدر مادر شوهرت ابروریزی کرده 

آخه یه ادم بالغه نه یه بچه این چه طرز رفتاره 

اگه تو بودی این کار با مادرش می کردی همه انتظار داشتن با یه تلفن همه چی تموم شه؟؟ نه مطمینا تا زندگیتون از هم نمی پاشوندن آروم نمی شدن هیچ کسی هم نمی گفت جوان و خامه!!!!!!

بزار یکم شوهرت هم این وسط اذیت شه نهایتا یاد می گیره سری بعد نزاره کسی به زنش بی احترامی کنه تا بعد برای آشتی دادن این همه سختی نکشه!!

تو هم سفت و سخت بایست و بگو کسی که کار اشتباه کرده اونه  که باید زنگ بزنه و معذرت بخواد نه من!!!

به نظرم زود کوتاه نیا مخصوصا الان که انقدر مادر شوهرت ابروریزی کرده  آخه یه ادم بالغه نه یه بچ ...

من اگ بخوام ببخشم باید از مادرم اول عذرخواهی کنن

توقع زیادیه؟

2706