2733
2734
عنوان

خیلی دلم ازش گرفت خیلی خیلی خیلی😔

589 بازدید | 30 پست

۳ماه پیش مادرشوهرم و خواهرای عفریتش پشتم بدگویی میکنن و باشوهرم دعواشون میشه و شوهرم قهر میکنه باهاشون بعد از چندروز ب گوشی من زنگ میزنن که من متوجه نشده بودم بلافاصله زنگ میزنن به مامانم و مادرو دختر بدو بیراه میگن به مامانم که دخترت خرابه پسر مارو قاپیده پسرمارو گول زد و معلوم نیس چ رابطه ای داشتن با پسرمون ک مارو مجبور کردن بیایم زودتر خواستگاری و کلی توهین(حالا ما درحد چندبار بیرون رفتن و پیام اونم فقط۵ماه درارتباط بودیم حتی دست نمیدادیم رومون نمیشد تو چشم هم نگاه کنیم)

خواستم زنگ بزنمو عین خودشون بشم بخاطر ارامش شوهرم هیچی نگفتم و سعی کردم فراموش کنم

حالا بعداز۳ماه امروز شوهرم میگه زنگ بزن مامانم

گفتم جاااان؟؟؟؟

گفت زنگ زده گریه میکرده گفتم خیلی دلخور شدم از توقعت انگتر یادت رفته چی گفتن چیکار کردن.

دارم با اشک مینویسم من این همه قوی بودم و گریه نکردم بخاطر کاراشون که اقا ناراحت نشه اونوقت همچین درخواستی میکنه ازم

توپم خیلی پره الان خوابه بیدارشه میخام حرف بزنم باهاش 

راهنمایی کنید چی بگم و چیکار کنم

لازم ب ذکره که تا دلتون بخواد اذیتم کردن و من بارها بخشیدم دفعه اولشون نیست

خدایا خودت هوامو داشته باش

من باشم نمیزنم..ولی تو اگر فکر میکنی زندگیت تلخ میشه تصمیم دیکه ای بگیر💔

چه با سیاست اه اه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بگو عزیزم معدرت خواهی بزرگ کوچیکی نداره..هر کس اشتباه کنه وظیفه داده عذر خواهی کنه..حتی اگر من باشم..من‌مقصر نبودم 

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ب شوهرت بگو... من هر کاری کردم بخاطر ارامش تو بوده.. اگه تو واقعا اروم میشی با زنگ زدن من ب مامانت باشه میزنگم...

ولی کاش یادت میموند ک اونا چ کردن با من و دلمو خون کردن..یه بارم عذر نخاستن

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

خب نمی تونی تا ابد باهاشون قهر باشی مطمعن باش همسرت هم تنها بره بیاد اوضاع بدتر می شه چون بیشتر پشت سرت بدگویی می کنن و زندگی رو به کامت تلخ می کنن. تماس بگیر یا برو خونشون اما فوق العاده رسمی و دیر به دیر...

من باشم نمیزنم..ولی تو اگر فکر میکنی زندگیت تلخ میشه تصمیم دیکه ای بگیر💔 چه با سیاست اه اه

وقتی گفتم سکوت کرد ولی عمرا اگ زنگ بزنم

2738

والا چی بگم گلم...شرایطه سختیه😥ولی تا ابد که نمیتونی بهش اجازه ندی بره...اونوقت مجبور میشه دوراز چشم شما بره وبدتر میشه اوضاع وممکنه پرش کنن وبرعلیه شما تحریکش کنن...حداقل یجوری بپزش که بره طرفداریتو بکنه...اگه الان زوده واسه رفتنش حداقل جلو خودت زنگ بزنه وحرفاتونو بزنین تا اونام بدونن هر کاری دلشون خواست نمیتونن به سر شما بیارن عزیزم...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

زنگ بزن بگو من با وجود همه ازارتون و بدگویی ها بخاطر شوهرم زنگ زدم احوال پرسی اینطوری تمام میشه راحت میشی  والا مردها با هیچ منطقی قطع ارتباط با مادرشون را درک نمیکنند

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

ببین ب خواست شوهرت عمل کن حالا ک طرفته اما حرف بهشون بزن مثل فشنگ ـ 

مثلا زنگ بزن بگو  سلام شوهرم گفت زنگ بزنم بهتون گفت کارم دارید .  اخه شما با یه دختری ک  خرابه مجبورتون کرده بیاین خاستگاریش  چکار دارین ؟   همش تیکه بپرن بهشون   اخرشم بگو توقع داری ما چکار کنیم ؟ 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

من بودم میگفتم باشه عزیزم و بعد. نمیزدم.همینکه باشه گفتی شوهرتو یع درجه بیشار طرفت کشوندی. 

ولی باید سیاست داشته باشی منکه. فهمیدم مرد جماعت آخر ننه ای هست. پس بهتره با سیاست رفتار کنم

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
من بودم زنگ نمیزدن چ پرروان بگوبی غیرت به زنت گفتن خراب بعدتومیگی بزنگ

از وقتی گفت اومدم تو اتاق اروم فقط اشک میریزم 

اصرار و اجبار نکرد ولی همین درخواستش حس کردم دیگ نمیتونم قوی باشم

بهش بگو حرفایی ک زدن و بهم نسبت دادن تهمتهای بیجا رو هرگز فراموش نمیکنم

بهش بگو ازمادرت پرسیدی هدف و انگیزش ازاین حرفا چی بوده؟

بهش بگو دلم خیلی شکسته ازش و مطمئنا تماس بگیرم هم نمیتونم خودمو کنترل کنم و ممکنه تند رفتارکنم

و من با این همه حرفای سنگینی ک شنیدم بازم نمیخوام همپای خودش رفتارکنم

پس لطفا دیگه ازم چنین چیزی نخوا

اگرم این وسط کسی بخواد تلاش کنه برای بهبود روابط ،اون من نیستم