2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه از دوستای دوران دانشگاه،دوستمم با خانومش مشکل داشتن معرفی کردم رفتن خیلی بهتر شد رابطشون،اگه میخواید ادرس دقیق بدم بهتون،هر جلسه ایی 60تومن بدون احتساب فرمای ارزشیابی

اخه من اصلا فکر نمیکردم همسرم بگه بریم سر زندگی داشتم راه خودمو میرفتم ،در ضمن ک خیلی وقته مشکل داشتیم و نتونستیم حل کنیم همشدقهر و لجبازی بود بینمون و اختلاف فرخنگی خانواده ها از لحاظ پوشش و مذهب ،دیگه فکر کردیم جدایی اخرین راهه اما الان همسرم میگه من هیچ دلیلی نمیبینم منم همین فکرو میکنم .مهارت باید داشته باشیم

به حکمتش دل💓 بسپار
2731
خیلی خوبه از دوستای دوران دانشگاه،دوستمم با خانومش مشکل داشتن معرفی کردم رفتن خیلی بهتر شد رابطشون،ا ...

ممنون میشم بگید حداقل یه بار میارزه

به حکمتش دل💓 بسپار
من میگم برنگرد عزیزم ببخشید اما ادم چیزیو که بالااورده دوباره نمیخوره

طلاق نگرفتیم هنوز ،خودشم میگه من هرگز طلاقتو نمیدم برو بگیر

به حکمتش دل💓 بسپار
خیلی خوبه از دوستای دوران دانشگاه،دوستمم با خانومش مشکل داشتن معرفی کردم رفتن خیلی بهتر شد رابطشون،ا ...

لطف میکنید ادرسو بگید عزیزم منم برای کسی احتیاج دارم

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

ولی خوب بالاخره من دارم فکر میکنم خانوادش چه جور میخوان اجازه بدن همسرم دوباره برگرده سر زندگیش و همینطور پدر و مادر من چه طور ..،فکر میکنم جنجال بشه ،،،اصلا نمیدونم میخوام ب اونجاها فکر نکنم ،،فقط مشاور میتونه کمک کنه چون موضوعات پیچیده هم داریم

به حکمتش دل💓 بسپار

تک پسره خواهر داره اما به خانوادش وابسطه هست.من الان ب خانوادم بگم دارم میرم سر زندگیم شاید یه کم بحث کنن ولی در اخر با من کاری ندارن،اما اونا رو همسرم تاثیر میزارن

به حکمتش دل💓 بسپار