2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو همه تایپیک ها زدم شوهرم بعد یک سال جدایی گفته بیا زندگی کنیم منم گفتم ب شرط رفتن مشاور حالا موندم چه کنم پیدا نمیکنم خیالم راحت نیست اخه این همه مشکلدداشتم اگه جایی برم ک خوب نباشه تمومه مشکل بدتر میشه 

به حکمتش دل💓 بسپار

چند جا بايد برى معمولا تا يكى پيدا كنى خوب باشه 

اگه احساس ميكنى از ما كارى برمياد اينجا هم على الحساب ميتونى صحبت كنى

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
2740
تو همه تایپیک ها زدم شوهرم بعد یک سال جدایی گفته بیا زندگی کنیم منم گفتم ب شرط رفتن مشاور حالا موندم ...

درسته. خودت چندجا تنهايى برو اول ببين كدوم خوبه بعد باهم بريد

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…

اگر برا زندگی مشترک میخوای اصلا دنبال مشاور نرو. چون بدتر اختلاف میندازن تا بیشتر بری پیششون. من پیش معروفترین مشاور رفتم ولی داشت کارم به جدایی میکشید. بعد که به وکیلم گفتم، بهم گفت مشاوره ها انقدر ازشون شکایت شده که توی دادگاه ها همه میشناسنشون و اگر کسی شاکی باشه ازشون سه سوته براشون حکم میبرن. به نظر من وقتی خودت نمیتونی در مورد زندگی که توش هستی و در جریان تمام وقایع هستی درست تصمیم بگیری یه نفر سوم که فقط داره در مورد زندگیت میشنوه اونم نه با جزئیات کامل هم نمیتونه درست تصمیم بگیره

زنگ زدم دکتر دانلیان میگه ساعتی 250 البته 45 دقیقه

ارزون تر هم پيدا ميشه ولى اگه كارشو بلد باشه ارزش داره بِه نظرم

بعد از این همه مدت زنگ زدم برای طلاق توافقی چون خسته شده بودم بعد که همسرم گفت که مشکلاتمون خیلی الکی بوده و دلیل برای طلاق نیست

به حکمتش دل💓 بسپار

اره الان دیگه میگم کار بلد باشه اخه نگران خانواده ها هستم و این که منو بپذیرن یا نه بالاخره هر کاری ک بلد بودیم این چند وقت انجام دادیم یعنی جلب و مهریه و تمکین و نفقه و هر انچه وکیل یاد داد

به حکمتش دل💓 بسپار
2706