2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 32 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله حامله ای عزیزم

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2742
باشه مرسی دوستان میزنم 

ایشالله ک بارداری😀😛

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

نیومدی دوستم؟؟ چی شد ج ؟؟

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2738
منفی بود.نمیدونم بخاطراینکه زود زدم یاعلت دیگه ای داره،اخه نه کیست دارم ن چیز دیگه ای

عزیزم حتما زود زدی چون میگن اصولا ۱ هفته بعد تاخیر بزنید. نگران نباش انشالله که خیره

شاید دلیلش این باشه،امیدوارم دلیلش همین باشه،،اگه پری نیومد تا ی هفته ی دیگه صبرمیکنم

انشالله بارداری عزیزم، من  امروز ازمایش دادم منفی بود😓😓😓 انشالله که تو خوشحال بشی

2706