2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله حامله ای عزیزم

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2731
باشه مرسی دوستان میزنم 

ایشالله ک بارداری😀😛

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

نیومدی دوستم؟؟ چی شد ج ؟؟

دختری در من ساز امیدواری مینوازد 💫🎻                       🦄🐰animal lover🐶🐥                                                                              aphrodite 🧚🏻‍♀️
2740
منفی بود.نمیدونم بخاطراینکه زود زدم یاعلت دیگه ای داره،اخه نه کیست دارم ن چیز دیگه ای

عزیزم حتما زود زدی چون میگن اصولا ۱ هفته بعد تاخیر بزنید. نگران نباش انشالله که خیره

شاید دلیلش این باشه،امیدوارم دلیلش همین باشه،،اگه پری نیومد تا ی هفته ی دیگه صبرمیکنم

انشالله بارداری عزیزم، من  امروز ازمایش دادم منفی بود😓😓😓 انشالله که تو خوشحال بشی

2706