2733
2739
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 407886 بازدید | 182 پست

من این سری کمر درد دارم و زیر دلم بعضی وقتها درد میگیره اما نمیدونم چرا ترشح سفید رنگم این سری خیلی زیاد شده ۲۶ تیر باید برم آزمایش بدم واسم دعا کنین.اما هنوز لکه بینی نداشتم میترسم این سری هم منفی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این سری کمر درد دارم و زیر دلم بعضی وقتها درد میگیره اما نمیدونم چرا ترشح سفید رنگم این سری خیلی ...

عزیزم مگه لکه بینی براهمه پیش میاد؟ ممکنه اصلا براکسی پیش نیاد و ازمایشش مثبت بشه.

انشالله که این دفعه حتما جواب میگیری. انشالله خدابهت کمک کنه

من این سری کمر درد دارم و زیر دلم بعضی وقتها درد میگیره اما نمیدونم چرا ترشح سفید رنگم این سری خیلی ...

سلام عزیزم. منم انتقال دومم هستم و دقیقا باید ۲۶تیر آز بدم. ان شاءالله بهترین نتیجه عایدت بشه. شما هم برای من و بقیه دعا کن که حالمونو میفهمی. راستی من سری قبل ترشح زیاد داشتم اما ایندفعه نه. فکر نمیکنم خیلی به این چیزا مربوط باشه ولی نفخ خیلی میکنم.

2742
سلام عزیزم. منم انتقال دومم هستم و دقیقا باید ۲۶تیر آز بدم. ان شاءالله بهترین نتیجه عایدت بشه. شما ه ...

انشاءالله که جفتمون جوابمون مثبت میشه شما کجا انجام دادی.اره منم نفخ میکنم

انشاءالله که جفتمون جوابمون مثبت میشه شما کجا انجام دادی.اره منم نفخ میکنم

من بیمارسنان شریعتی انجام دادم گلم. شما چطور؟ راستی من احساس میکنم هیچ علائم خاصی ندارم، شما علائمی داری؟ نوک سینه هاتون درد میکنه یا نه؟

سلام دوست جونا منم میکرو کردم و خدا رو شکر همون دفعه اول مثبت شد اصلا غذای نفاخ نخورین مواظب یبوستتو ...

سلام عزیزم خوبی. شما جوانه گندم و چه جوری استفاده میکردی منم 

دو ماه دیگه میخوام انتقال بدم واسه همین ازت سوال کردم 

سلام دوست جونا منم میکرو کردم و خدا رو شکر همون دفعه اول مثبت شد اصلا غذای نفاخ نخورین مواظب یبوستتو ...

عزیزم من دیروز انتقال جنین انجام دادم.تو برگه ای که بهمون داده بودن گفتن اناناس بخوریث با لانه گزینی کمک میکنه. میشه بپرسم شما چرا گفتید نخورید؟

2740
نه نذاشتم همسرم اجازه نداد این سری بی بی چک استفاده کنم.شما بی بی چک گذاشتی؟

من سری قبل نذاشتم تا روز شونزدهم اما وقتی میرفتم واسه جواب آزمایشگاه، داشتم از استرس میمردم. ایندفعه گفتم بذارم اما زود گذاشتم و منفی بود‌. با این حال انگار آرومتر شدم، دیگه نمی‌ذارم تا ان شاءالله پس فردا برم از بدم. ان شاءالله اگر خیره همه خوشحال بشن، ما دو تا هم همینطور

من سری قبل نذاشتم تا روز شونزدهم اما وقتی میرفتم واسه جواب آزمایشگاه، داشتم از استرس میمردم. ایندفعه ...

منم خیلی دوس دارم بذارم .تا فردا که برم آزمایش بدم از استرس سکته میکنم

سللم خانمها منم ۶ روز پیش انتقال داشتم. منم زیر دلم و کمرم گاهی وقتها درد میکنه. هر روز شیر سویا و جوانه گندم و انجیر میخورم برا صبحانه. ولی الان ۶ روزه از ترس حموم نرفتم. فقط شوشو موهام رو میشوره

. برا منم روزی دو تا شیاف پروژسترون و یه دونه امپول پروژسترون تجویز کرده.

2706