2733
2734
عنوان

برنامه غذایی پس از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 411230 بازدید | 182 پست
منم فردا انتقال جنین دارم واسم دعا کنید این دفعه سومه که میخوام انتقال بدم خسته شدم بخدا

عزیزم شما کجاانتقال انجام دادی؟ آمپولهای بعد انتقالتوچیکارمیکنی؟خودت میری درمونگاه میزنی یامیان توخونه برات میزنن؟

عزیزم شما کجاانتقال انجام دادی؟ آمپولهای بعد انتقالتوچیکارمیکنی؟خودت میری درمونگاه میزنی یامیان توخو ...

بیمارستان لاله دکتر یوسف نژاد انجام دادم.آمپول هارو میان تو خونه واسم میزنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمارستان لاله دکتر یوسف نژاد انجام دادم.آمپول هارو میان تو خونه واسم میزنن

انشالله این دفعه جواب مثبت میگیری عزیزم.

شما دفعه های قبل هم امپول پروژسترون استفاده میکردی یاشیاف؟ به نظرتون کدوم بهتره؟

الان کاغذش پیشم نیست ولی همینایی که گفتم بود,دگترم هم فقط یه روز استراحت مطلق داد،شما چطور؟چی گفتن ب ...

به من گفت هر ۱۴ روز رو استراحت کن و سرکار نرو. اما من از روز ۹ میرم سرکار.دیگه به امید خدا

2731
عزیزم منم امروز انتقال داشتم.از علائمت بگو و اینکه اگر امکانش رو داری از اون برگه ی بایدها و نبایدها ...

مثبت شد گلم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
آره عشقم انجیر اومده،شما کدوم شهرین؟کرمان که اومده

تهران 🤗نیومده 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مبارکه آزمایش دادی؟

نه عزیزم من که میکرو نکردم 😢 ۴ سال پیش انجام داده بودم واسه تو رو میگم عزیزم .

نه عزیزم من که میکرو نکردم 😢 ۴ سال پیش انجام داده بودم واسه تو رو میگم عزیزم .

آهان،فکر کردم میگی مثبت شدی. دوباره برو و شانستو امتحان کن انشالله جوب بگیری

من که هنوز شنبه باید برم آز بدم. اما  هیییییییچ علائمی ندارم

آهان،فکر کردم میگی مثبت شدی. دوباره برو و شانستو امتحان کن انشالله جوب بگیری من که هنوز شنبه باید ب ...

بهم خبر بده ....منم اون سال علایم نداشتم هیچییی  .مطمعنم مثبته   🤗🤗🤗🤗

بهم خبر بده ....منم اون سال علایم نداشتم هیچییی  .مطمعنم مثبته   🤗🤗🤗🤗

حتما خبر میدم، ولی بعید میدونم مثبت بشم،سری قبل هم که منفی شدم بدون علائم بودم،فکر کنم هر کس علائم نداشته باشه منفی میشه

حتما خبر میدم، ولی بعید میدونم مثبت بشم،سری قبل هم که منفی شدم بدون علائم بودم،فکر کنم هر کس علائم ن ...

نه من با کلومیفن علایم دهشتم ولی میکرو نه هیچ