2737
2739
عنوان

ازدواج اجباری و بی عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 3110 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حضرت حافظ میگن برو شوهر کن کلاه تو هم بالا بنداز😂😂😂😂

حضرت حافظ مست بوده احتمالا منظورش تحصیل بوده 😂😂😂

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
کار با نرم افزار رو متأسفانه بلد نیستم (چون من کامپیوتر و لپ تاپ ندارم و تا به حال با نرم افزاری کار ...

آره کرج که خیلی همه چیز آزاد و خوش و خرم هست😂😅

درست می‌گی تغییر خیلی خوبیه...

می‌تونی کلاسای مختلف بری و کار پیدا کنی و چیزای دیگه...

2728
حضرت حافظ مست بوده احتمالا منظورش تحصیل بوده 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2738
استارتر شبیه یکی از دوستای منی تازه بعد عمل بینی شبیه تو شد زیر چشماشم کلی پف داره و تو پوست چشمت صا ...

بله خودمم قصد دارم سال دیگه، بیشتر در جامعه باشم و دنبال کار و اشتغال

آره خیلی لاغرم، 49 کیلو

من 53ام یه شکم هم زاییدم به امید چاقی کلا حامله شدم😂ولی الان استخونام زده بیرون ظاهرم میگه 47ام ترازو دروغ میگهههههه ب نظرم

عزیزم ذهنیتتو تغییر بده

قشنگیای خودتو ببین هم ظاهر هم باطن

و قشنگیای اون آقا

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای
بله خودمم قصد دارم سال دیگه، بیشتر در جامعه باشم و دنبال کار و اشتغال

میگم گفتی انقدر فقیریم چطوری میاید کرج :|

جو الکی دادی چقد 

من امروز و در همین لحظه به اتفاقات خوب خوشامد می گم و خودم رو برای دریافت فراوانی، نور، برکت و زیبایی سزاوار و شایسته می دونم. من با تمام وجودم باور دارم که اتفاقات مثبت هر روز و هر لحظه و هر کجا و توی هر وضعیتی در انتظارم هستن. حق الهی و طبیعی من اینه که در زیباترین و آرامترین مکان های دنیا زندگی کنم تا بتونم استعدادها و توانایی های درونیم رو آشکار کنم و به ظهور برسونم."" تاپیک اطلاعات قانونی شروط ضمن عقد ویژه مجردها ""  
یکم چاق شووو ... صبحاا ژله ناشتا بخور ب شدت صورت لاغره و ابدا لاعری صورت برای میمیک تو خوب نیس پرش ک ...

آره صورتم خیلی لاغره، البته کلاً لاغرم (49 کیلو هستم)

غذای کمی میخورم (یا به عبارت بهتر، غذای کمی گیرم میاد😬)

عزیزم کسی رو میشناسم که پدرش تو خونه زندانیش کرد چون مثل تو با پسرعموش نمی خواست به زور ازدواج کنه. ...

بله کاملاً موافقم، ان شاالله تمام سعیم رو  میکنم که بتونم زندگی موفقی برای خودم بسازم

2706