2737
2739

1.واقعا قهوه  یا نسکافه و.. خوردن تو باردازی مضره؟ 

2. نوشابه چی؟  اینا چه ضرری داره

3.. کلم واقعا زشت میکته ؟ کدوم کلم ؟ کلم گل گلم؟ یا کلم سفید و بنفش؟ یا کلم بروکلی یا چی.. 

4  واقعا پیاز میگن زشت میکنه ؟ 

6. سیر چی؟ 

من الان از این چیزای مضر هم نوشابه رو خوردم هم کلم که مال شوره.. 

هم آبغوره خوردم 

. ترشی هم که میگن سیاه میکنه 

گلپرم که خوردم.. 

میوه خم که الان همش منحصر در سیب و پرتقال و اناره..  سیب و اینا خوبه ولی چقد تکراری..؟

شما تو زمستون باردار بوذین چی میخوردین ؟

خیال روی کسی در سرست هر کس رامرا خیال روی کسی کز خیال بیرونست 

والامن یسره نسکافه میخوردم کمخونی کرفتن توبارداذی اخراش نوشابه ام بدوندقندمیخوردم ک ضررنداشتهدباشه بقیه جیزارونشنیدم ک زشت کنه برای خوشگلی بچه هم فقط انار من لیموشیرین توبارداریذزیادمیخخوردم

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجز یک و دوبقیه رومیخورم همه چیزارثیه عزیزم ولی خب تامیتونی سیب بخور..اونم فک میکنم توی هفت ماه باشه

ک خوشکل میشه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2731

فقط تا این حد میدونم‌ که کافئین واقعا ضرر داره

و پیاز خوبه چشم بچه رو درشت میکنه! 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

والا من همچی میخورم ولی امروز تستم اومد قندم زده بالا رو صد دکترم گفت باید رو نود باشه از امشب با شیرینی جات خداحافظی کردم حتی قند . اما سرکه میگن باعث سقط میشه نخور مخصوصا تو ماه های اول اما من اصلا نشنیدم پیازو سیر کلم زشت میکنه چ ربطی داره !!!! اصولا بچه یا ب باباش میره یا مامانش یا خانواده درجه اول 

این روزهادارم باخیال آمدنت تصویرمیبافم فرزندم   

٣ ماهه اول بهتره نوشابه و مواد كافئين دار نخوري چون باعث جهش ژنتيكي ميشه

من زمستون باردار بودم ويارم فقط انار و اب انار بود

تا دلت بخاد خوردم

كلم ملم نميدونم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
والامن یسره نسکافه میخوردم کمخونی کرفتن توبارداذی اخراش نوشابه ام بدوندقندمیخوردم ک ضررنداشتهدباشه ب ...

نسکافه یعنی کمخونی آورد؟ 

2740
٣ ماهه اول بهتره نوشابه و مواد كافئين دار نخوري چون باعث جهش ژنتيكي ميشه من زمستون باردار بودم ويار ...

یعنی چی جهش ژن؟ 

اما‌نوشابه میگن کلسیم رو از بین مببره من دختر داییم مدام میخرد بچش با فقر کلسیم بدنیا اومد من خودمم میخورم اما گاهی وقتا ک غذا از بیرون میگیریم اونم دلستر یه نصفه لیوان . قهوه نسکافه هم بخاطر کافیین میگن مصرف نکن حتی تو کشورای خارجی هم تو بارداری نمیخورن چاییم کافیین داره باید کم رنگ و روزی س تا لیوان بیشتر نخوری 

يعني مثلا امكان داره بچه يهو ٦ انگشتي بشه يا چيزاي ديگه

واااااااااااای من خوردم.. 

واااااااااااای من خوردم.. 

نترس عزیزم من شش هفتم بود فهمیدم باردارم ی کارای کردم ک تا سونو انومالی فقط اشک ریختم از عذاب وجدان خدا مواظبشه ب دلت بد راه نده تو سونو انومالی هم چیزشو بهت نشون میده حتی تک تک انگشتاشو