2737
2739
عنوان

قضاوت قضاوت قضاوت _ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 61 پست
تاپیک قبلی بخون  اول بسم الله یکی گفت سرکاری خدا خیرت نده  من تو زندگیم مشکل دهرم بخدا ب ...

خدا دلت رو ارومیه کنه بحق امام حسین،اما بقول دوستان خیلی ریلکسی خدا شاهده من جوش زندگیت و دل پاکت رو زدم چون میدونم...بقران سر درد شدم از سر درد اولین بتر اینجا ب این شدت بهم ریختم،،همه از سر نگرانی بوده مطمئنممممممممم،امثال من خیلیا نگرانت شدن بخدا،

من ک عجیب بهم ریختم و یسری چیزا یاداوری شد 

شما هم بادل پاکت واسه من دعاکن عزیز،حاجتت روا ان شاالله

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
خدا دلت رو ارومیه کنه بحق امام حسین،اما بقول دوستان خیلی ریلکسی خدا شاهده من جوش زندگیت و دل پاکت رو ...

اروم

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان خودم قبلامانتویی بودم بخاطره شوهرم چادری شدم چون خانواده ش مذهبی هستن ولی خاله ودایی وعمه وعموش همه بازن وبدون حجاب و...

واقعیته اوایل شوهرم به من میگفت رعایت کن جلوفامیلاتون و...منم گوش میدادم ولی دیدم توخانواده ی پدریش ومادریش خودش بازه من بسته ی بسته باهاش صحبت کردم که مامتاهلیم من شرایط توروقبول کردم چادری شدم وواقعارعایت میکنم ولی دلیل نمیشه به من بگی رعایت کن خودت برای خودت اون مرز رونداشته باشی؟!

واقعادیدراست میگم

من بخاطره اون چادری شدم وسختم بود ولی شدم والان باعلاقه سرم میکنم بهترازجاریم که ازاول چادری بوده...

من میگم زیراون پوشش دوست من یه زن یه آدمه زیرمانتو زیراون تونیک زیراون تاپ و...اونم جایزالخطاست چون جلوی تو خوب رفتارکرده که تونباید برداری اون کنترلت رو باسیاست رفتارکن وساده نباش اعتمادخوبه ولی هشداروزنگ خطرم خوبه داشته باشی...

شوهرتم بایدمثل شمارعایت کنه اینارومتوجه کن مردوزن بعدازازدواج بایدتعهدداشته باشن بین اون چت هاش ازکجامیدوونی کم کم چیزای دیگه پیش نیاد؟!خواهرت که نیس بگی خواهرمه غریبه س ویه ادم یه انسان

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731

یه زن میتوونه خیلی چیزارودرست کنه اگه بخواد وبه خودش ایمان داشته باشه تواین تایمی که میخوای زنه رو بپیچونی بهش بیشترمحبت کن بهش بیشترپیام بده

وقتشوپرکن

ان شاا...درست میشه

حلال کن شماهم من واقعاسرهمون قضیه که به کربلا و...ربط دادی عصبی شدم اینجام انقدربی اعتقادنیستن وارادت دارن خیلیا...

ولی یه موقع هایی یه سری هادوست دارن ازآب گل آلودماهی بگیرن

مینویسن آره فلانی جانمازآبکشه من اینارومیخوونم واقعاناراحت میشم چون ادم عقل داره توهرقشری بدو خوب هست دقیقاتوپوشش هم همینه طرف طلبه س ازش توقع دارن پسرپیغمبرباشه هرکسی جایزالخطاست من همیشه اینوتوذهنم گفتم وملوه ی ذهنمه ادم مذهبی دیدم آروم واعتدالی برعکسشم دیدم باپتک بخوادهمه چیزومتوجه کنه خوب فرق دارن واقعاآدماباهم...

پوشش و...ذات روتغییرنمیده...

شب بخیر

ان شاا...حل بشه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
داری دودستی شوهرتوتقدیم میکنی فقط همینومیتوونم بگم ایشونم میبینه شماگارد نداری راحت روابط اجتماعیشوب ...

اتفاقا همین الان موفق ب قیچی کردنش شدم گفت صبح خودت پیام بده بهش بعد بلاکش کن و شمارش حذق کن

ممنونم ک متوجه کردین منو بابت اشتباهم

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
خدا دلت رو ارومیه کنه بحق امام حسین،اما بقول دوستان خیلی ریلکسی خدا شاهده من جوش زندگیت و دل پاکت رو ...

مرسی عزیزدلم ببخش ک بابات حماقت ناراحت عصبانی شدی قصد ناراحت کردن کسیو نداشتم بخدا 

حتما عزیزم ایشالله مشکل تو هم حل بشه

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
اتفاقا همین الان موفق ب قیچی کردنش شدم گفت صبح خودت پیام بده بهش بعد بلاکش کن و شمارش حذق کن ممنونم ...

خداروشکر

ولی دیگه حواست باشه چون اوایل ازدواجتونه پیش میادخودت مواظب باش جوریکه فک نکنه کامل کنترل میشه وجوریکه فک نکنه هم پاشی یاکمنترلش نمیکنی ومیداری چت کنه...

2738
اتفاقا همین الان موفق ب قیچی کردنش شدم گفت صبح خودت پیام بده بهش بعد بلاکش کن و شمارش حذق کن ممنونم ...

اصلادیگه هم نگودربارهش ولی دورادورحواست یواشکی باشه

بگی توچشمش بزرگش میکنی فک میکنه چه چیزی ازدست داده یاهوابرش میداره

مهم اینه تموم شد وزندگیت تودستته

ان شاا...کنارهم درآرامش وخوشبختی باشید

من الان خودم قبلامانتویی بودم بخاطره شوهرم چادری شدم چون خانواده ش مذهبی هستن ولی خاله ودایی وعمه وع ...

کاملا درست میگی و حق باهاته 

حتما حتما توجه میکنم 

یه زن میتوونه خیلی چیزارودرست کنه اگه بخواد وبه خودش ایمان داشته باشه تواین تایمی که میخوای زنه رو ب ...

فدات عزیزم تو هم حلال کن و ببخش اگه تندی کردم ممنونم بابت راهنمایی هات

اصلادیگه هم نگودربارهش ولی دورادورحواست یواشکی باشه بگی توچشمش بزرگش میکنی فک میکنه چه چیزی ازدست د ...

فدات عزیزم حتما حتما و ممنونم 

ن خداروشکر عادتی ک داره پنهون نمیکنه حتی اشتباه کنه بهم میگه

چقدر ساده ای استارتر

اون چیزی که تو مردا هست به اسم غیرت تو زنا هن هست به اسم تعصب رو شوهرت تعصب داشته باش نزار هر.. ..سرشو بندازه بیاد وسط زندگیت

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
فدات عزیزم حتما حتما و ممنونم  ن خداروشکر عادتی ک داره پنهون نمیکنه حتی اشتباه کنه بهم میگه

خوب خداروشکر

ان شاا...همیشه به همین منوال بگذره خوب وخوش ودرآرامش

2706