2733
2734

من بهتون دکتر محمد رادفر معرفی میکنم چون خودم ازشون نتیجه دیدم و به هرکس دیگه که معرفی کردم از نتیجه کارشون راضی بودن . اگه میخاین راحت و بدون سختگیری زیاد وزن کم کنید یا بلعکس وزن اضافه کنید حتما از دکتر رادفر بهترین متخصص تغذیه اصفهان راهنمایی بگیرید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین متخصص تغذیه دکتر محمد رادفر چون علاوه بر اخلاق کاری نتیجه کارشون هم عالی هست و باید بگم که من خیلی خیلی ازشون متشکرم چون گره چندین ساله اضافه وزن منو باز کردن و به وزن ایده الم رسیدم . 

خاله من از دکتر رادفر نتیجه دیده فوق العاده ازشون تعریف کرده و به چند نفر از اعضا خانواده که معرفی کردن همه راضی هستند . مشکل اضافه وزن و چاقی خیلی از خانم های فامیل حل شده و خوبیش اینه هنوز وزنشون تثبیته و الان خیلی راضی هستن. 

2728

اینم بگم که خود من هم چندین ساله تلاش میکنم وزن اضافه کنم ولی هربار نشده و خسته شده بودم از این دکتر به اون دکتر رفتن ولی حالا که با برنامه غذایی و رژیم دکتر رادفر دارم پیش میرم داره به وزن ایده الم میرسم و دیگه اون صورت لاغر و دست های نحیف ندارم منکه خیلی خوشحالم به شماها هم دکتر محمد رادفر معرفی میکنم . راستی مطبشون داخل خیابون آمادگاه هستش . 

پزشک تغذیه خوب و ماهر دکتر محمد رادفر منکه از کارشون نتیجه عالی دیدم . امیدوارم بقیه هم که لازم دارن به برنامه غذایی که ایشون میدن با اراده عمل کنن تا اونها هم راضی به نتیجه دلخواهشون برسن 

2740

منکه خیلی اینور اونور رفتم بارها دکترمو تغییر دادم و از تنها متخصص تغذیه ای که نتیجه گرفتم دکتر محمد رادفر بوده خیل بهم کمک کردن و تونستم اضافه وزنم ظرف چند ماه اصلاح کنم و الان روی وزن تثبیت هستم . 

منکه خیلی اینور اونور رفتم بارها دکترمو تغییر دادم و از تنها متخصص تغذیه ای که نتیجه گرفتم دکتر محمد ...

عزیزم چقدر تبلیغ میکنی ؟آخر چاق بودی یا لاغر. متوجه نشدیم،یبار نوشتی لاغر بودم رژیم داد،یبار دیگه  نوشتی اضافه وزن داشتم،کاربری بهاره هم خیلی جالبتر از شماست،با دو تا کاربری هم اسم به نام بهاره اومده و میگه فقط رادفر،میخواستم برم پیش دکتر اما با این کارای شما دیگه عمرااا،ساده گیر اوردید

عزیزم چقدر تبلیغ میکنی ؟آخر چاق بودی یا لاغر. متوجه نشدیم،یبار نوشتی لاغر بودم رژیم د ...

دقیقا اکانت ها فیکن . فک کنم خود دکتر اومده گفته🤣🤣🤣🤣

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
عزیزم چقدر تبلیغ میکنی ؟آخر چاق بودی یا لاغر. متوجه نشدیم،یبار نوشتی لاغر بودم رژیم د ...

نه عزیزم من اضافه وزن داشتم پیش ایشون وزن کم کردم و بعد برای بارداری هم تحت نظرشون بودم که وزنم اضافه نشه بعد ها هم هم مادرم و هم خالم پیش ایشون برای لاغری و کبد چرب تحت نظرشون بودن دارن ادامه میدن 

عزیزم چقدر تبلیغ میکنی ؟آخر چاق بودی یا لاغر. متوجه نشدیم،یبار نوشتی لاغر بودم رژیم د ...

اینکه دوتا پیام پشت سر همه بخاطر اینکه حرفامو زدم بعد دوباره تکمیلش کردم   نگا دوتاش توی یک روزه و پشت سر هم    باز هم انتخاب خودتونه میتونید هر پزشکی که خودتون انتخاب میکنید کمک کنه به سلامتیتون .    

شما چند وقته پیش ایشون میرید و جواب گرفتید ؟

من نزدیک یک سال  و شش هفت ماه پیششون میرفتم اولاش جدی نمیگرفتم وزن کم نمیکردم ولی خسته شدم بکوب همه رو رعایت کردم زود وزنم کم شد یه دوره هم تثبیت داشتم الان سه ماه و نیمه که تثبیتم 

2706