2733
2739
عزیزم روش کارشون چطور بود؟ فقط از طریق رژیم یا داروهم مصرف میکردین؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط از طریق رژیم درمانی هست ولی تا به حال ازشون نپرسیدم دارو هم میدن یا نه یعنی به من و برنامه رژیم دارو خاصی نداشت جز ویتامین برای مراقبت از پوستم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چند وقته پیش ایشون میرید و جواب گرفتید ؟

خیلییییی دلم میخواست برم پیششون...

ودی از اون جایی ک شما و ی اکانت دیگ  توی همین نظر سنجی صد بار گفتین راد فر راد فر ک معلومه الکیه و این اکانتا همشون دارن تبلیغی کار می کنن...

وگرن عین بچه های دیگ یکبار اسم دکترشونو میاوردن...من ک دیگ حالم بهم خورد از دکتر رادفر متقلب 😧😵😖🙅

2731
بهترین متخصص تغذیه فقط دکتر محمد رادفر من خیلی لاغر بودم اسلا هر کار میکردم تاثیری نداشت با برنامه غ ...

جدیییی ؟عزیزم من لاغریم خیلی داره اذیتم میکنه تا جایی که کار و زندگی بهم ریخته. شما ماهی چند کیلو اضافه کردی؟ من میخوام از ۵۰ برسم ۷۰ . میشه یعنی؟ 

جدیییی ؟عزیزم من لاغریم خیلی داره اذیتم میکنه تا جایی که کار و زندگی بهم ریخته. شما ماهی چند کیلو اض ...

عزیزم حتما باید ویزیت بشی اگر لازم باشه ازتون آزمایش خون میگیرن و بررسی می کنن مشکل رو اولش زیاد اضافه نمی کردم ولی بعدها رو روالش تقریبا هر ماه دو کیلو بود البته فک کنم این بستگی داشته باشه به بدن هر فرد شاید شما کمتر شد شاید هم بیشتر 

جدیییی ؟عزیزم من لاغریم خیلی داره اذیتم میکنه تا جایی که کار و زندگی بهم ریخته. شما ماهی چند کیلو اض ...

یک بار امتحانی برید ازشون مشاوره بگیرید روند کارشونو ببینید و تصمصم بگیرد که متخصصتون ایشون باشند یا خیر به امید خدا به هدفت میرسی 

2740

عزیزم رژیم غذایی هایی که خانم رجبی میده واقعا عالیه و حرف نداره تازه میتونی ازش رژیم غذایی آنلاین بگیری این همه راه تا مطب هم نری

من خودمم با رژیم های ایشون تونستم به اندامی که میخوام برسم بهت توصیه میکنم حتما ی بار از رژیم هاشون استفاده کنی 

ساراجان یکی از دوستان من رفته بود پیش دکتر احمدی خیلی لاغر شده بود آدرسش هم اول چهارباغ بالا توی یه ...

من هم کاملا از ایشون راضی هستم و همسرم هم می خواهد برود پیش ایشون، حداقل 15 کیلوی اضافه و وزن دارد و نتیجه ایشون را هم اگر یادم بموه حتما براتون میزارم

بهترین متخصص لاغری اصفهان فقط دکتر فرزاد احمدی، از سمت دروازه شیراز که وارد چهارباغ بشید اول چهاربارغ کلینیکشون هست

ادرس سایت و اینستاشون را هم میزارم خواستید دنبال کنید

https://fbsclinic.com/

https://www.instagram.com/drfarzadahmadi

آدرس مطب دکتر غیاثوند تقاطع شریف واقفی و گلزار چهارراه ابوالحسن اصفهانی. ساختمان پزشکان پاراتیکا. شم ...

تو عمرش ۵ تا پست گذاشته اونم همش واسه دکتر غیاثوند اونم توی ی تاپیک

تبلیغم میکمین اینقد ضایع نکنین توروخوداااا‌..حالمون بهم خووورد

2706