2737
2739
عنوان

سقط در هفته هجده در بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم.چندماهه که برادرمو از دست دادم خیلی برام سخته اوضاع روحی خوبی ندارم همش حسم میگه حتما ادم خوبی ن ...

عزیزم از خدا برات ارزوی ارامش وسلامتی دارم.هرگز فکر نکن خداوند برای تنبیه سختی به ما میده او مهربانتربن هست.مطمین باش با ارمایشات قبل بارداری وچیزهای دیگه این دفعه فرزند سالم وصالحی بدنیا میاری.همه خانومها برای مادر شدن سختی میکشن.انشالله این دوران سخت زندگیت  به زودی تموم بشه.

عزیزم از خدا برات ارزوی ارامش وسلامتی دارم.هرگز فکر نکن خداوند برای تنبیه سختی به ما میده او مهربانت ...

ممنون از همدردیت.توکل به خدا .خداروشکر یه دختر سالم دارم اگه نبود دق میکردم.نمیدانم شاید ریگه اصلا به بچه فک نکنممو برای همیشه 

2731
من که بعد سقط داغون شدم.کلی خودمو تقویت کردم روحیمو بهتر کردم که بارداری بعدیم ب خوبی پیش بره بعد چ ...

😭😭😭😭😭😭😭نی نی منم قرار بود ۸ابان دنیا بیاد..ولی نشد

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
با خودت پد بزرگ ببر . شورت ببر . خرما و ابجوش ببر و نسکافه ببر . اونجا میان برات قرص زیر زبونی و قرص ...

خوردنی نمیتونه ببره چون نمیزارن بخوره من ی شبانه روز بیمارستان بودم هیچی بم ندادن و نذاشتن بخورم اخرسر بزور ی لیوان اب خوردم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
خانما من خونریزیم بعد شش روز تموم شد بارداری پوچ داشتم این طبیعیه؟؟؟لخته بزرگم نیومد فقط لخته های کو ...

منک فقد ی روز لکه بینی داشتم شاید س قطره خون اومد

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2738

خدا به مادرت صبر بده ..داداشت کوچیک بود....

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
چرا خدا با ما اینکارارو میکنه چرا دیگه ازش سیرم 

منم اینقد صداش کردم..اینقددد امامارو صدا کردم..هیچکدومشون جوابمو ندادن..دلم شکستخ ازشون..

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

این تاپیک که برا پارساله😶

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706