2737
2739
عنوان

سقط در هفته هجده در بیمارستان

2803 بازدید | 44 پست

سلام وقت بخیر .من فردا به خاطر مشکل جنین باید برم بیمارستان برای سقط .لطفا اگه تجربه ای دارین در مورد روند سقط از اول تا اخر در بیمارستان با جزئات برام بگین و اینکه چی لازمه که با خودم ببرم .بعد از سقط زود باردار شدین ؟و ایا جنین ممکن بازم مشکل داشته باشه؟پیشاپیش ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با خودت پد بزرگ ببر . شورت ببر . خرما و ابجوش ببر و نسکافه ببر . اونجا میان برات قرص زیر زبونی و قرص داخل واژن میذارن بهت میگن راه نرو . ولی از من میشنوی دستتو بگیر ب تخت راه برو ک زودتر دفع بشه . مواظب باش سرت گیج نره.  

2738

من که بعد سقط داغون شدم.کلی خودمو تقویت کردم روحیمو بهتر کردم که بارداری بعدیم ب خوبی پیش بره

بعد چهارماه باردار شدم اونم قلبش ایست کرد و افتاد

درصورتیکه اونایی ک بامن باردارشدن یابچشون ب دنیا اومده یا چندماه دیگه دنیا میاد

امیدوارم واسه هیچکس پیش نیاد

خانما من خونریزیم بعد شش روز تموم شد بارداری پوچ داشتم این طبیعیه؟؟؟لخته بزرگم نیومد فقط لخته های کوجیک اومد....سونو گفت رحمم خالیه ....

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2706