2752
2734
عنوان

بارداری ناخواسته

43757 بازدید | 55 پست
سلام دوستان من یک دختر 19 ماهه دارم ودخترم از بدو تولد تاکنون همیشه مریض بوده وخیلی بچه ضعیفیه ،متاسفانه الان 5هفتست که باردارم و اصلا شرایطشو ندارم که بچه دیگری بیارم انقدر سر دخترم عذاب کشیدم که اعصابم ضعیف شده وتحمل همین یکیو هم ندارم.
تورو خدا راهنمائیم کنید واگه یه دکتر برای سقط میشناسید بهم معرفی کنید.
ممنون از لطفتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.تورو خدا سقط نکن.الان خسته ای و نمیخوایش.ولی بعد دو سال شاید دویاره هوس بچه دوم بکنی.اگه سقط کنی معلوم نیست که دیگه بتونی یچه دار بشیا...من پارسال سقط کردم الان 6 ماه تو اقدامم ولی هیچ خبری نیست...
حالا گناهش که بحث جدا داره..
همسرم تمام زندگی و عشق من....دوستت دارم عشقم
2731
من دکتری و راه حلی را نمیدونم

منم بارداریم ناخواسته بودم ولی بچه اولم بود ..یه مدت خواستم سقط کنم دنبال کارها هم رفتم اینجا میشه ...خلاصه پشیمونم کردن ...الان برای دخترم می میرممممممممممم
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
میخواستی نذاری بشه حالا که شده نباید سقط کنی داغونت میکنه فکر کردی هویجه بری سر ببری آره برو ببینم والا این روزا مده ما حال نداریم بریم بچمونو بکشیم خیلیم عدای روشن فکرا و بافرهنگارو در میاریم ببخشید نباید میشد خیلی راحت میشه جلوگیری کرد حالا که بی احتیاطی کردی حق نداری بکشیش
دوستان اینو بدونین هیچ وسیبه جلوگیری صد در صد نیست

عزیزم مطمئنی باردار هستی شاید به خاطر شیر دادن هورمونات بهم ریخته و پریودات جلو عقب شده من هم یک بار فکر کردم باردارم ماه پیش ازمایش دادم مثبت کاذب شد چند روز بعد ازمایش دادم صفر شدو بعدش هم پری خانم امد

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊