2733
2739
آخه دخترم خیلی تنهاس ولی خودم شرایطشو ندارم

بچه فقط الانش مهم نیست !همین دخترشما شاید نتونه مثل من بدبخت پزشکی دولتی بیاره وبخوادبره آزاد درس بخونه آیا پول داری کمکش کنی که نخوادپشت کنکوربمونه؟ آیا میتونی واسش بدون وام جهیزیه بگیری؟ شما ببین میتونی یه بچه روخوشبخت کنی اگه اره پس دومی رو بیار

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
والا شمارو نمیدونم ولی من و همسرم دیگه اصلا بچه دوم نمیاریم همین دختر گلمون رو  بزرگ کنیم آدم & ...

بره دخترتون عذاب وجدان ندارید من که همش عذاب وجدان دارم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه فقط الانش مهم نیست !همین دخترشما شاید نتونه مثل من بدبخت پزشکی دولتی بیاره وبخوادبره آزاد درس بخ ...

حق باشماس ولی عذاب وجدان تنهاییش ولم نمیکنه دخترخاله هاش خواهر دارن باهمن واسه این دلم کباب میشه

2731
بره دخترتون عذاب وجدان ندارید من که همش عذاب وجدان دارم

نه اصلا . من بخاطر یه شخص دیگه بچه دوم نمیارم مگر اینکه واقعا خودم اماده باشم و بخوام بیارم که میدونم هیچوقت نیستم. صرفا بخاطر یه بچه ی دیگه بچه بیارم؟یه انسان میارم شوخی نیس که عزیزم اول باید منی که مادرم اماده باشم قرار نیس که اون بچه رو دخترم بزرگ کنه قراره من بزرگش کنم باید من اماده باشم که نیستم. البته برا دخترم کاملا حال و حوصله دارم و خودم براش مثل یه دوست میشم الانم طول روز کلا همش با دخترم بازی میکنم با اینکه 11 ماهشه ولی همش با اونم چون حوصله دارم وقت میذارم براش ولی برا دومی نمیتونم این کارارو بکنم اونوقته که اگه نتونم عذاب وجدان میگیرم که برا دومی حال حوصله نداشتم و اما آوردم این برا من خیلی بدتره 

منم همیشه میگفتم یدونه ک یهو دیدم دومیرو باردارم خیلی ناراحت بودم .ولی ازوقتی ک اومده میگم کاش زودتر ...

خوشبحالتون کاش منم یهویی باردارشم از این نگردانیم دربیام همش تصمیم به اقدام میگیریم دوباره به یه چیزایی فک میکنم پشیمون میشم یکیش به این شکم بعد زایمان که مثل بختک میفته روت نمیره

2738
حق باشماس ولی عذاب وجدان تنهاییش ولم نمیکنه دخترخاله هاش خواهر دارن باهمن واسه این دلم کباب میشه

هرجورکه خودت وشوهرت صلاح میدونین من فقط نظرمو گفتم خواهرعزیزم بازم خودت میدونی عزیزدلم❤❤❤

نه اصلا . من بخاطر یه شخص دیگه بچه دوم نمیارم مگر اینکه واقعا خودم اماده باشم و بخوام بیارم که میدون ...

کاش تومامان من بودی عشقممممم😁😁😜

😂😂😂😂😂😂حیف که بچه دوم نمیخوام وگرنه به فرزند خوندگی قبولت میکردم فرزندم😂😂😂😂😂😂

ممنونم مامی جون😉😜

میشه بپرسم چندسالته ؟؟ازطرزفکرت خوشم اومد

خوشبحالتون کاش منم یهویی باردارشم از این نگردانیم دربیام همش تصمیم به اقدام میگیریم دوباره به یه چیز ...

منم قبله بارداریم هی میگفتم میارم بعدپشیمون میشدم .ولی دیگ گفتم اصلا نمیارم چون دیگ اعصاب بچروندارم .حالا قرصم میخوردما واس جلوگیری .نمیدونم فسقلی ازکجااومد .ولی خوب شد ک خودش اومد .بارداریمم خیلی خوب بودراحت گذشت

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏
اگه حقوق شوهرت بالاست وخونه وماشین دارین وخودت خونه داری وشاغل نیستی بیار من که مجردم امامتاهل هم که ...

5سالشه