2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم دوست دارم ۳ تا بچه داشته باشم

ولی فعلا تو اولیش موندم😔😔

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728
من فقط درباره شخص خودم می تونم نظر بدم  اعتقاد دارم  آدم یک بچه داشته باشه ولی همونو درست ...

خوب تمام روانشناسها میگن تک فرزند تو شرایط استانداردی بزرگ نمیشه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

هرکس با توجه به شرایطش تصمیم میگیره ولی بنظرم بچه دوم رو باید آورد چون روزی دل بچه اول بگیره یکیو داشته باشه دلگرم بهش باشه لااقل تلفن رو برداره بهش زنگ بزنه دلش بازشه

شاید دلیلم بچه گانه باشه ولی الان که خودم تو غربت دلم به صحبت با خواهرام گرمه به این نتیجه رسیدم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740

اگه حقوق شوهرت بالاست وخونه وماشین دارین وخودت خونه داری وشاغل نیستی بیار من که مجردم امامتاهل هم که بشم یه دونه بیشترنمیارم !

بچه اولت الان چندسالشه؟

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

هر کی داره نظر خودشو میگه یعنی اگه من بگم بیار شماهم به حرف من گوش میدی عزیزم بستگی به شرایط خودت داره اول اینکه ببینید توانایی مالی دارین یانه دوم اینکه تک فرزندی روی بچتون تاثیر خوبی  داره یا نداره سوم اینکه صبر وحوصله خودتون وهمسرتون رو هم بسنجین

همانا بایاد خدا دلها آرام گیرد

منم همیشه میگفتم یدونه ک یهو دیدم دومیرو باردارم خیلی ناراحت بودم .ولی ازوقتی ک اومده میگم کاش زودتر میاوردم .اصلااذیتم نکرده حتی ی زره چون اعصاب ندارم .بادخترم باهم بازی میکنن .دخترم دیگ تنهانیست

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏

والا شمارو نمیدونم ولی من و همسرم دیگه اصلا بچه دوم نمیاریم همین دختر گلمون رو  بزرگ کنیم آدم  بزرگی هستیم والا خیلی کار گنده ای کردیم اگه دخترمون رو به سلامتی و راحتی بزرگش کنیم دیگه دومی نمیخواد

دلیلشم اینه : حاملگی که خیلی چیز بدیه اصلا دیگه تحمل استرس های دوباره اش رو نداریم چه من چه همسرم. بعدش تحمل استرس بچه بزرگ کردن مخصوصا نوزاد تازه متولد شده کلی دردسر و استرس داره همین استرس یه بچه کافیه مریضیاش ...درسش ... تمام مراحل زندگیش به پدر مادر ربط داره و همش برا پدر مادر استرس که منو همسرم ط

ظرفیت دوم برا این چیزارو نداریم 

وا اینکه مهم تر از همه مشکل اقتصادی که قطعا اصلی ترین دلیله برا نیاوردن بچه دوممون وسلام شوووود تامام😆البته دلیل های ریز دیگه ای هم دارم که دیگه حال ندارم بگم😂

هر کی داره نظر خودشو میگه یعنی اگه من بگم بیار شماهم به حرف من گوش میدی عزیزم بستگی به شرایط خودت دا ...

نه عزیزم همون با همدیگه شرایطشو بررسی کنیم نظرتونو بدین وگرنه من اگه قانع نشم با حرف همسر مم بچه دارنمیشم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

عروس ملکه انگلیس چهارمی رو بارداره اونوقت شما واسه دومی میترسی. نگید اون پولداره و فلان و فلان

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد