2733
2734
5 سالشه شوهرم تو اولی قول داده بود کمک کنه ولی دریغ ولی الان میگه اونموقع نادون بودم الان کمکت میکنم ...

بنطر من ادم وقتی شرایطش اوکیه چرا نیاره . اتفاقا وقتی بچت بزرگ میشه مادر جوون و سرحال داره و خیلیم باعث خوشحالیه

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
پس خوبه شرایط خوبه عزیزم. شوهره من اولی کمک نکرد چون دوربرم شلوع بود ولی دومی سنگ تموم گذاشت همیشه م ...

خداکنه شوهره منم سرقولش باشه همینقدر که هوای اولی رو تو اون دوران داشته باشه کافیه منم راحت به دومی میرسم

دلم بچه دوم میخواد ولی دغدغه ونگرانی زیاد دارم خدایا خودت همه چیزوoK کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه شوهره منم سرقولش باشه همینقدر که هوای اولی رو تو اون دوران داشته باشه کافیه منم راحت به دومی ...

انشالله 

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
2728