2737
2739
عنوان

دلم نمیخوادشب چله برم خونه مادرم -(

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 67 پست
ادامه نده چیکار کنه 😅 رو کن به کس دیگه ای که داره حرف مفیدتری میزنه برو تو بحث

روم نمیشه. وای من یه اخلاقی دارم که میگم بی احترامی میشه گناه داره بذار خوش باشه و اینا اما خب خودمم کوچیک میکنم

خوب عزيزم اگه ناراحتى يه برنامه ديگه براى خودت جور كن كه بهت خوش بگذره مجبور كه نيستى جايى كه دوست ندارى برى به مامانت هم بگو به چه دليلى نميرى بذار بدونه از چى ناراحتى شايد به خواهرت تذكر بده اين اخلاقشو درست كنه تا بقيه رو كمتر برنجونه نميشه كه تا ابد حرص بخورى و هيچى نگى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یامدام به لبلاس پسرم گیرمیده حالاخیلی وقتاهمه میگن پسرم خیلی خوشتیپه ولی اون مسخره میکنه 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
روم نمیشه. وای من یه اخلاقی دارم که میگم بی احترامی میشه گناه داره بذار خوش باشه و اینا اما خب خودمم ...

اگه اخلاقشِ قصد ازار کسی رو نداره منم با شما موافقم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2731

ببین مطمئن باش تا چند وقت دیگه خواهرت بخاطر این کاراش باید تاوان پس بده دیدم که میگم بدجور هم تاوان پس میده حالا یا زندگیش نابود میشه یا شوهرش دنبال یکی دیگه میره یا این پولدار بودنش تموم میشه ... چوب خدا صدا نداره دل شکستن دیگران عجیب انسان رو نابود میکنن و بدتر از اون چه فکرش رو کنی به سرش میاد ....

احترامی که من دارمواون توفامیل نداره شوهرم میگه شایدازاین ناراحته به خاطرهمین پزدادنش کسی دوسش نداره هییییع یه روزی قول میدم مدرک دکتراموبگیرم ولی اینم قول میدم همون روزهم به کسی پزندم من میگم خدایی که نعمت میده به ثانیه ای پس میگیره پس چرابه جای شکردل بنده شوبشکنیم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بعضیا چقد بی رحم هستن. البته شایدم از قصد این کارو نمیکنه چی بگم والا. به خدا من خودم یه تیکه طلا میخرم هی قایمش میکنم کسی نبینه مخصوصا اونایی که میدونم ندارن. کارش اصلا درست نیست منم یه خاله داشتم همینجور بود با مامان من. ولی خدا چنان جوابشو داد

2740
ببین مطمئن باش تا چند وقت دیگه خواهرت بخاطر این کاراش باید تاوان پس بده دیدم که میگم بدجور هم تاوان ...

وای نه خدانکنه من همیشه براش دعامیکنم خداهدایتش کنه اصلادخترمونمیبرم خونه اش میدونم مراعات نمیکنه همش میترسم نکنه دخترم حسرت بخوره براش توضیح دادم وضع خاله ازمابهتره وهرکی یه مدله ولی بازم بچه اس دیگه 

شوهرم شیفته نیست

ببین اینجور آدما رو فقط با بی محلی درست کن 

من دخترعموهام اینجورین هروقت استارت پز دادنو میزنن سرمو میکنم تو گوشی پامیشم زنگ میزنم خواهرم 

میرم ی طرف دیگه خونه با پدرم حرف میزنم 

قاطی بازی بچه ها میشم زرنگ باش 😌

اینجوری بعد ی مدت میفهمه برات اهمیت نداره ولت میکنه هرگز قیمت چیزی رو نپرس ازش 

الان برای عطر میشد بگی نه ممنون عزیزم مبارکت باشه من لازم ندارم 

قیمت لباساتو پرسید بگو نمیدونم چنده چندتا چیز با هم خریدم یادم نمیات 

میتونم بگم ۷۰درصد این اد اهاش دروغه 

زن عموم میگفت فلان ظرفو خریدیم ۴۵۰همون موقع دخترش گفته نه خریدیم۲۲۰😞😒😂😂😂😂😂😂😂😂

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
یامدام به لبلاس پسرم گیرمیده حالاخیلی وقتاهمه میگن پسرم خیلی خوشتیپه ولی اون مسخره میکنه 

حسوده خواهرت صد در صد یه چیزی توی زندگی شما دیده که خودش نداره واسه همین داره خودشو خالی میکنه که ذهنش آروم بشه که حسود روان خودش رو نابود میکنه و دیگران رو

خواهرشوهرم ورشکست شده بوداومده بودخونه مادرشوهرم بعدشوهرم برام طلاخریده بودبخدادستم نکردم گفت چرانمیکنی ؟؟؟گفتم خواهرت طلاهاشوفروخته نکنه ببینه حسرت بخوره دلش بخوادگناه داره خیلی مواظبم کسی دلش نشکنه

خواهرشوهرم ورشکست شده بوداومده بودخونه مادرشوهرم بعدشوهرم برام طلاخریده بودبخدادستم نکردم گفت چرانمی ...

چقدر خوبی خدا حفظت کنه ان شاءالله😍❤

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2706