2737
2739
عنوان

دلم نمیخوادشب چله برم خونه مادرم -(

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 67 پست

وای خواهر شوهر منه که کل حرف زدنش به پز دادن و دروغه.به من میگه مانتومو 200خریدم بعد شوهرم میگه من واسه خانومم تاحالا 200پول مانتو ندادم چرا انقدر گرون خریدی. به شوهرم میگه خب سلیقه من فرق داره اونارو نمیپسندم. شوهرمم گفت مانتوهاشو همه رو از تولیدیش میخرم که ارزونتره وگرنه لنگشون نیس.دائم حرف زدنش منم منمه. واقعا با این افراد چطور باید برخورد کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بخاطر اینجور چرندیات که خیلیا تو جمع میگن‌ دوست ندارم برم تو جمع مخصوصا عید زورم میاد برم شهرستان همیشه استرس عید و تعطیلات رو دارم چون مجبورم آدمهای بد دهن و چرند گو رو ببینم و اعصابم داغون بشه تصمیم دارم اگه تعطیلات رفتم شهرستان خونه مادرم  صبح زود از خواب بیدار  بشم تنهایی ماشینو بردارم برم بیرون تا نصف شب بیرون بمونم یه مسجد یا امام زاده ای پیدا کنم اونجا بمونم  تا آدمهای چرت و پرت گو رو نبینم چون چاره دیکه ای ندارم  اگه بمونم و ببینمشون اعصابم داغون میشه 

2731

اینو بدون همیشه اونی که تو زندگیش کمبود داره عقده داره میاد از خودشو شوهرشو کلا زندگیش تعریف میکنه و پز میده اینو به وضوح دیدم، خوش به حال تو که هم قناعت کاری وهم به زندگی اون حسادت نمیکنی

وای خواهر شوهر منه که کل حرف زدنش به پز دادن و دروغه.به من میگه مانتومو 200خریدم بعد شوهرم میگه من و ...

سکوت. نشنیدن لبخند عوض کردن موضوع

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

اتفاقا برو 

بهترین لباساییم که دارید بپوشید

دیگه به حرف کسی اهمییت نده

اگه نری شوهرت دلش میشکنه

فکر میکنه بخاطره اونه که تو خجالت میکشی پیش خانوادت بری و...

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود

وااا چرا نری اونم چی بخاطر پز خواهر!!!!! شب چله خونه مادر آدم یه چیز دیگست 

ولش کن بابا بیخیال.خواهرت حرفی زد بشوخی بگو همه مثل تو مایه دار نیستن که ...😊😊 بهرحال هر دو دختر یه پدر و مادرین حالا اون شوهرش پولداره که چیییییی

سعی کن اعتماد بنفس داشته باشی بچه هاتم باید اعتماد بنفس رو از شماها یاد بگیرن

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2740

ببینین من میگم خدابهش بیشترم بده ولی واسه من پزنده خداشاهده دیروزبعدچندروزپول قرض کردم بالاخره رفتم واسه بچه هامیوه گرفتم پسرم همش میرفت سریخچال میگفت مامان خالیه گشنمه بعدخواهرمودیدم میگه ادکلن نمیخای من سفارش دادم برام بیارن گفتم چی هست وچند؟گفت 700گفتم نه بابانمیخام بعدمیگه ادکلن بایداصل بلشه این اشغالایی که میخری ادکلن نیس

اومدم خونه کریه کردم گفتم خدایامن شکرت میکنم واسه اینکه پول نیوه جورشدبچم گشنه نباشه بعد....

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

شایدم منظوری نداره

به مامانت بگو بهش تذکر بده نگه که شما گفتین بگه از رفتارش فهمیدم ناراحت میشه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
اتفاقا برو  بهترین لباساییم که دارید بپوشید دیگه به حرف کسی اهمییت نده اگه نری شوهرت دلش میش ...

شوهرم شیفته نیست

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
دقیقا همیشه همینکارو میکنم.اما فایده نکرده ادامه میده

ادامه نده چیکار کنه 😅 رو کن به کس دیگه ای که داره حرف مفیدتری میزنه برو تو بحث

[QUOTE=77288958]بخدااصلانمیزارم تاثیری توزندگیم داشته باشه شوهرم همیشه میگه اگه حسودبودی تااالان 

عزیزم کاراشو بسپار بخدا .خدا خیلی کارش دقیقه .دنیا هزار رو داره .یه روزی میاد که میفهمی چی گفتم.شاید اصلا هم دور نباشه . اون موقع منو حرف منو یادت نره .چون دیدم که میگم

2706