2737
2739
عنوان

دلم نمیخوادشب چله برم خونه مادرم -(

1351 بازدید | 67 پست

مامانم دعوتی گرفته بچه هارواصلادوس ندارم برم 

حوصله قیافه گرفتنای خواهرموندارم بخدامن اگه وضعیت برعکس بودوووضع مالیم بهتربودهیچ وقت پزنمیدادم الانشم کمترازخودمونوپزنمیدم 

واسه دخترم طلاگرفتم انقدرسفارشش کردم دخترعموشودیدمبادانشون بده یاتعریف کنه اخه وضعشون پایینتره میگم نکنه بچه اس دلش بخوادحسرت بخوره حالاخواهرخودم خدای پز وقیافه اس بعددوسال یه مانتوگرفتم بخدارفتم خونش گفت وا همینوپول دادی مدل دیگه نبود؟؟؟یابه لباسبچه هام گیرمیده یامدام نیگه به خودت برس فرداشوهرت میره دنبال یکی دیگه .حالاخداروشکرخیلی پایین نیستم ولی درحدخواهرمم نیستم نمیدونم چه بهونه ای بیارم حوصله شوندارم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مدام ازتیپش وطلاهاشوومارک لباس بچه هاش میگه برام حسودنیستم ولی دلم نمیخواددخترم بفهمه ندارم بخرم 

بخدادوماهه میخام شلواربگیرم هی میگم همین خوبه باشه بعداون وقت تاخواهرم ببینه میگه وای بروفلان مزون فلان جاشلوارفقط شلوارای اونجا!!!

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

اه متنفرم ازینجور ادما

منم میهوام برم جایی که بهم خوش میگذره

خونه مادرم‌ نمیرم به دلایلی کاملاااا منطقی

میرم خونه دوستمون

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍
2738

این فقطحرف من نیستاکل فامیل میشناسنش به پزدادن 

عزیزم اصلا اهمیت نده .منم خواهرم همینطوری خودشم خیلی خرج میکنه و منو مدام مسخره میکنه ولی من اصلا برام مهم نیس حرفاش فقط زندگی خودمو شوهرم برام مهمه اونم یه روزی میفهمه هرکسی هر جور دوست داره میتونه زندگی کنه

بگو مادرشوهرت زودتر دعوت کرده یا خواهرشوهرت گفته بهت که امسال دوست داره پیش اونا و دورهم باشی و بالاخره شوهرت هم آدمه و دلش می خواد امسال پیش خانواده اش باشه

از این این حرفا

دست سازه های من : @annabkala
2706