2752
2734
هر روز میخونید ? نیتتون ازدواجه ? اخه من سر نذرای دیگم از این ختم حاجت گرفتم ولی نه همیشه.  ول ...

آره گلم، یه نفر تو همین سایت گفت یک سال روزی دوبار یس بخونی بهترین ازدواج قسمتت میشه، چند ماهه دارم میخونم شکر خدا یه بارم جا ننداختم، یه بار صبح میخونم یه بار شب...

تا اینجا که من دیدم. یا طرف نتونسته ختمو چهل روز پشت هم انجام بده. یا اگه تونسته تو همون چهل روز عقد ...

چله زیارت عاشورا حق شناس شرو کردم ولی خیلی سخته نمیدونم حاجت بگیرم یا نه هر چی خدا بخاد بعدش یس میخونم اگر نشد هم حتما خدا نمیخاد دیگه

منتظرم .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره گلم، یه نفر تو همین سایت گفت یک سال روزی دوبار یس بخونی بهترین ازدواج قسمتت میشه، چند ماهه دارم ...

نمیدونم مشکل از کجاست. من خودم روز 38 عقد کردم. خواهرمم روز 39 . دوستامم همه بین سی تا چهلمین روز. 

نیت خاصی کردید ? ختم حاج اقا نخودکی و هدیه به امام جواد و .... چیز خاصی گفتید ?

مشاوره و فروش و کارافرین طب اسلامی و لوازم آرایش گیاهی و ارگانیک 
تا اینجا که من دیدم. یا طرف نتونسته ختمو چهل روز پشت هم انجام بده. یا اگه تونسته تو همون چهل روز عقد ...

عزیزم منم یه دفعه چهل روز پشت سر هم به نیت ازدواج خوندم ولی نتیجه نگرفتم

شما با شرایط خاصی می خونید؟

مثلا تو ساعت خاصی؟

یا حتما با وضو؟خصوصا مواقعی که پریود هستید وضو می گیرید؟

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
نمیدونم مشکل از کجاست. من خودم روز 38 عقد کردم. خواهرمم روز 39 . دوستامم همه بین سی تا چهلمین روز.&n ...

به نیت ازدواجه فقط، بعضی وقتا تاریخ میزنم چهل روز رو به یکی از ائمه ها تقدیم میکنم...

عزیزم منم یه دفعه چهل روز پشت سر هم به نیت ازدواج خوندم ولی نتیجه نگرفتم شما با شرایط خاصی می خونید ...

نه عزیزم. من یس معمولی خوندم. با وضو. تقریبا هم هر روز بعد نماز عصر بود. دقیق یادم نیست. ولی معنیشو خیلی توجه داشتم. ولی دوستام که همه معنی نخوندن. ولی اونا هم ازدواجشون درست شد. 

مشاوره و فروش و کارافرین طب اسلامی و لوازم آرایش گیاهی و ارگانیک