2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ختم سوره یاسین ختم سوره طه 

۷مرتبه سوره توحید

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

چهل روز به نیت یه ازدواج سالم و خوب روزی یه دونه سوره یس بخون. اگه یه روز نخوندی از اول شروع کن. تا حالا ندیدم کسی اینو انجام بده و مجرد بمونه. 

مشاوره و فروش و کارافرین طب اسلامی و لوازم آرایش گیاهی و ارگانیک 
2738
چهل روز به نیت یه ازدواج سالم و خوب روزی یه دونه سوره یس بخون. اگه یه روز نخوندی از اول شروع کن. تا ...

عزیزم اسفند امسال داره یه سال میشه که دارم یس میخونم هنوز حاجتمو نگرفتم..

جدی ؟خداکنه بشه بخونم خیلی میترسم از ایندم 

ان شاالله یه ازدواج خوب داشته باشی عزیزم. چند تا از دوستام که انجام دادن. همشون ازدواجای خوبی داشتن. 

خودمم برای ازدواجم از همین ختم حاجت گرفتم. الحمدلله راضی هستم از زندگیم. 

عزیزم اسفند امسال داره یه سال میشه که دارم یس میخونم هنوز حاجتمو نگرفتم..

هر روز میخونید ? نیتتون ازدواجه ? اخه من سر نذرای دیگم از این ختم حاجت گرفتم ولی نه همیشه. 

ولی برای ازدواج همیشه جواب داده. 

یکی از دوستامم میگفت هر روز خوند و نتیجه نگرفت. گفتم همراه من بخون. هر وقت میخوند واسم اس میداد. فهمیدم هر ده روز یه روزو جا میزاره حواسش نیست. هنوزم نتونستت چهل روز پشت هم بخونه. 

زود جواب میده ؟

تا اینجا که من دیدم. یا طرف نتونسته ختمو چهل روز پشت هم انجام بده. یا اگه تونسته تو همون چهل روز عقد کرده. 

من خودم پنج بار شروع کردم. ولی فقط سری اخر تونستم ختمشو تموم کنم. ان شاالله شما هم بتونی انجامش بدی و حاجتتو بگیری

2706