2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی حدیث کساء چهارده شب پشت سرهم خونده بشه یا چهل بار؟

اره عزیزم چهارده شب پشت سرهم 

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
2728

منم ختمو ونذر زیاد گرفتم ولی فعلا ک خبری نیس مطمین شدم فعلا وقتش نیس و من باید منتطر بمونم سپردم بخدا بخودشم گفتم صبر و تحملمو زیاد کنه ک بتونم بر حکمتش صبر داشته باشم.

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
هر شب یکی یا چهل تا ؟

نه هرشب یکی جمعا میشه چهارده تا

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
من چله ی حدیث کساء گرفتم ولی حاجتم روا نشد...

ایشالله حاجتت روا میشه مطمعن باش

2738
یکبارم تازه کتاب عارفانه (زندگی نامه شهید احمد علی نیری )رو خونده بودم  سر ی موضوعی نذر شهید اح ...

چی نذرشون کردید؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸