2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسم الله الرحمن الرحیم نذر نخودکی میکنم و فورا جواب میگیرم هر چنتا ک دلم بخاد 

فقط بسم الله میگی؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
بسم الله الرحمن الرحیم نذر نخودکی میکنم و فورا جواب میگیرم هر چنتا ک دلم بخاد 

میشه بیشتر توضیح بدید؟ چ‌جوریه؟

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

۴۱روزبعدازنمازصبح ختم حدیث کسا

چله زیارت عاشورا

قرائت ۷مرتبه سوره بنی اسرائیل بدون حرف زدن ویکباره

من خودم ازحدیث کسا حاجت گرفتم

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
2738

از این دوتا من خودم بزرگترین حاجت زندگیمو گرفتم یکی ختم بسم الله یکی ختم چهارده شب خوندن حدیث کسا من ختم اخررو دوبارنذر کردم هردوبارسرشب چهاردهم حاجت گرفتم 

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
از این دوتا من خودم بزرگترین حاجت زندگیمو گرفتم یکی ختم بسم الله یکی ختم چهارده شب خوندن حدیث کسا من ...

من حدیث کسا ۴۰ بار شنیده بودم

۱۴ روز پشت سر هم?

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
من حدیث کسا ۴۰ بار شنیده بودم ۱۴ روز پشت سر هم?

اره 14روز به نیت چهارده معصوم هدیه به حضرت فاطمه زهرا میخونی من خودم حاجت گرفتم ایشالله حاجت روابشی عزیزم😘

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
اره 14روز به نیت چهارده معصوم هدیه به حضرت فاطمه زهرا میخونی من خودم حاجت گرفتم ایشالله حاجت روابشی ...

مرسی عزیزم😘 انشالله

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
2706