2733
2734
عنوان

آلرژی کودک

1186 بازدید | 19 پست

سلام خانوما

کسی بوده بچش آلرژی داشته باشه؟پسرمن ازوقتی ب دنیااومده سرماکه میخوره دوماه طول می کشه دکتربردم میگه الرژیه

دیگه خسته شدم ازبس ک یه شب راحت نخوابیده طفلی پسرم

واکسن ۱۸ماهگیش یه هفته دیگه اس الان سه هفته اس سرماخورده والرژیش بروزکرده

توروخداکمکم کنین چیکارکنم

خو ببینید دلیلش چیه بلاخره الرژی هم میتونه یه دلیل داشته باشه . واسش شبا بخور بزارید . تا نفسش راحت بیاد 

قطره بیتی هست واسه الرژی بوی گل محمدی میده پارسال دکتر به پسرم داد خوب خوب شد الرژیش خداروشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خو ببینید دلیلش چیه بلاخره الرژی هم میتونه یه دلیل داشته باشه . واسش شبا بخور بزارید . تا نفسش راحت ...

پسرشمام این طوری بود؟فقط قطره بینی دادبااون خوب شد؟

این بعد سرماخوردگی آلرژی میگیره

اره ولی کم،چشاشومیخارونه انگارگریه کرده باشه زیرچشاش قرمزمیسه دماغشم کیپ میشه ابریزشم داره

عزیزم ،من پسرم آلرژی داره خیلی سرما میخورد و سرفه میکرد ،عکس گرفتیم لوزه سوم دلشت لوزه رو عمل کردیم دیگه سرما نمیخوره سرفش فقط تو فصل زمستون هست که دکتر گفت آلرژی 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

ای نقد پسرم با این آلرژی و سرماخوردگی ما رو اذیت کرد الان حالتو درک میکنم،ان شاءالله زود زود خوب بشه 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
عزیزم ،من پسرم آلرژی داره خیلی سرما میخورد و سرفه میکرد ،عکس گرفتیم لوزه سوم دلشت لوزه رو عمل کردیم ...

یعنی همین علایمی ک گفتم پسرتون داشت؟

انقدگریه میکنم ک خودمم افسرده شدم

2740
یعنی همین علایمی ک گفتم پسرتون داشت؟ انقدگریه میکنم ک خودمم افسرده شدم

پسرم تو پاییز و زمستون هر ماه سرما خوردگی می‌گرفت علامت هم تب خیلی شدید و عفونت لوزه و استفراغ بعد چند روز مصرف خشک کننده ،تبش خوب میشد و تازه سرفه وحشتناکش شروع میشد.علامت هاش همینا بود و عطسه و خارش خیلی کم چشمها

یعنی همین علایمی ک گفتم پسرتون داشت؟ انقدگریه میکنم ک خودمم افسرده شدم

گریه نکن خوب میشه شاید ب ماده غذایی حساسیت داره ببر تست آلرژی بکیر

نمیذاره.دکترزادیتن داده بدداروهستش پسرم،بالامیاره😭

زادیتن خیلی خوبه خارجی بخر براش،پسر من من میخورد خیلی خوب روش اثر داشت