2737
2739
عنوان

کیا اعتمادبنفسشون بالاست؟؟

112 بازدید | 15 پست

چطوری وباچه کارهایی اعتمادبنفستون افزایش دادین ازنظر ظاهری چطوری هستین؟؟من به گفته اطرافیان ظاهرم خوبه بدنبست چش ابرومشکیم وصورت گردی دارم اما چون قدم ۱۵۵هستش ازاین نظراعتمادبنفس ندارم وچون بچه اخروته تغاری بوپم وابسته ومتکی باراومدم زیاداعتمادبنفس ندارم ودربرخوردبااطرافیان انگارجزسلام واحوالپرسی حرفی براگفتن ندارم چیکارکنم؟؟

کتاب زیاد بخونید

روی فن بیان تون اثر میذاره !!

خودتونو بشناسید و توانایی هاتونو بشناسید و  نقاط ضعف تون رو آروم آروم رفعش کنید 

لباس مرتب و هماهنگ بپوشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلاس برو و مهارت کسب کن..تو کلاسای کارگاهییه مشاوره ها شرکت کن...من خودم از هیکلم چون یخوده ناراضی ام کمی نسبت به خود ناامید هستم فعلن

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏

با توجه به سنم همه چی دارم ، چرا اعتماد به نفسم کم باشه ؟ فن بیانم خوبه ، خوش قلبم ، با ارادم ، محکم قدم بر میدارم و .... 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2738

مساله‌ی اعتماد به نفس مساله‌ی کودکی هست. توی بزرگ‌سالی سخت می‌شه یه نفر خودشو بدون کمک متخصص عوض کنه. اگر مشاور یا کلاس روانشناسی گروهی باشه که بتونی بری خیلی تاثیر داره. 

به نظر من تحصیل و متخصص شدن در یک رشته (حالا شاید هنری باشه یا ورزش یا یک کار تجربی مثلا خیاطی یاد بگیره) یکی از بهترین راه‌های بالا رفتن اعتماد به نفس هست. 

در کنارش از جمع دوری نکردن، کتاب خوندن

از آدم‌های سطحی که حرف‌های چرت و پرت می‌زنن دوری کردن

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

من به خاطر ظاهر و یه سری معیارا اعتماد به نفسم بالاس

تو هم به نظرم فقط مشکلت اینه باید اجتماعی باشی همین

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
مساله‌ی اعتماد به نفس مساله‌ی کودکی هست. توی بزرگ‌سالی سخت می‌شه یه نفر خودشو بدون کمک متخصص عوض کنه ...

سلام عزیزم چقدرررررر خوشحال شدم شما دوباره برگشتی 

من چند سال خواننده خاموش بودم و واقعا از نظرات و پست های شما لذت میبردم 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
2706