2752
2734
عنوان

کیا نی نی شونو تازه از دست دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 94 پست

دخترم را که از دست دادم قبل از وقت تولد شده بود یکم مشکل تنفسی داشت اما کم کم خوب می‌شد ولی نفهمیدم چیش شد به یکباره گی حمله اومد سرش و جانش را از دست داد...

در پس هر قضاوتت یک نفر میسوزد یک نفر می میرد...قبل از آن که زبانت آلوده ی کشتن کسی شود ،،،حرف های خامت را بگذار خوب بپزد...
الان 24هفتمه فردا میرم تو 25هفته...انومالی 18هفته سرویکسم 40بود... سرکلاژ بخاطر زایمان زودرس قبلی کر ...

عالیه

.من هفته ۱۹ سرویکسم ۲۱ شد.۳۵ هفته هم زایمان..با اینکه کاملا مطلق بودم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بگو دوباره اندازه گیری کنن منم تو ۱۹هفته ۳۲بود ولی تو ۲۲هفته دردم گرفت

دیگه استراحتم تا 28هفته سونو برم. دو هفته دیگه برای  قند برم  گلوگز

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی

میخام سریع دوباره باردار شوم لطفا راهنمایی ام کنید آیا زود امکان داره یا خیر؟

در پس هر قضاوتت یک نفر میسوزد یک نفر می میرد...قبل از آن که زبانت آلوده ی کشتن کسی شود ،،،حرف های خامت را بگذار خوب بپزد...
دیگه استراحتم تا 28هفته سونو برم. دو هفته دیگه برای  قند برم  گلوگز

ان شاءالله ب سلامتی بغلش کنی ❤

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭
میخام سریع دوباره باردار شوم لطفا راهنمایی ام کنید آیا زود امکان داره یا خیر؟

عزیزم الهی بمیرم.ایشالا خدا یدونه بهترینو زیباترینو بهت بده.

فک کنم ۴ ۵ ماه دیگ بتونی باردار بشی.تا زایمانم کنی میشه سال دیگ ایشالا

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁

اما من قبل ازین که باردار شوم پلی کیستسک بودم یک ماه میتفورمین خوردم و چهار ماه بعد از عروسی ام باردار شدم حالا میترسم که دوباره همان مشکل برایم پیش نیاد

میخواهم زودتر بتوانم دوباره دختر نازم را تو بغلم بگیرم شاید درد از دست دادن خواهرش را کم کند

منم ۱۱روز پیش تو هفتهه۲۱دختر نازنینمو ازدست دادم بخاطر بازشدن دهانه رحم؛حالم خوب نیست کارم شدنه فقط ...

مگه امپول نمیزدی یا سرکلاژ نشده بودی دردی چیزی قبلش نداشتی که دکتر برسی کنه😭

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
منم ۱۱روز پیش تو هفتهه۲۱دختر نازنینمو ازدست دادم بخاطر بازشدن دهانه رحم؛حالم خوب نیست کارم شدنه فقط ...

متاسفم عزیزم خدا بهت صبر وارامش بده.منم ۲ تا سقط داشتم از عید تا حالا دومیش ۲ هفته قبل بود.داغونم .....

2706