2737
2739
عنوان

کیا نی نی شونو تازه از دست دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1596 بازدید | 94 پست
منم ۱۱روز پیش تو هفتهه۲۱دختر نازنینمو ازدست دادم بخاطر بازشدن دهانه رحم؛حالم خوب نیست کارم شدنه فقط ...

خدا انشاءالله بهت صبر بده عزیزم و بغل تو پر کنه دوباره...  خیلی خیلی سخته. من بچم انقد کامل بود دلم ترکید وقتی دیدمش. فقط 9 هفته مونده بود به دنیا بیاد. با آمپول فشار کلی درد کشیدم و به دنیاش آوردم😢

دوستت دارم خدای من... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۱روز پیش تو هفتهه۲۱دختر نازنینمو ازدست دادم بخاطر بازشدن دهانه رحم؛حالم خوب نیست کارم شدنه فقط ...

ن اصلا این اشتباهو نکن ب حرف دکتراهم نرو ک میگن بعد ۶ماه حامله شو بزار یکسال یا دوسال بگذره از رو سقطط ک رحمت بتونه تحمل کنه من بعد ۵ماه حامله شدم برا باردوم‌بچمو ازدست دادم 

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭
2731
دخترمنو تحویل ندادن خودشون توبهشت سکینه دفنش کردن؛عذاب وجدان دارم که چرا ندیدمش

من بچمو گرفتم. واسش جواز دفن صادر کرد بیمارستان. بعد کفن کردن تو بغلم گرفتمش 😢

دوستت دارم خدای من... 
مگه امپول نمیزدی یا سرکلاژ نشده بودی دردی چیزی قبلش نداشتی که دکتر برسی کنه😭

نه تادوهفته قبلش همه چی خوب بود طول سرویکسم۳۹ بود اما روز تولدم که عروسی خواهرمم بود؛ازصبحش ترشح داشتم باخون رفتم سونو گفت دهانه رحم باز شده سرویکس شده۱۴دیگه نمیشه کاری کرد دفع میشه تاشب؛بستری شدم ساعت۲شب دخترم از تو دلم رفت😭😭😭😭تا لحظه اخر تو دلم تکون میخورد بمیرم برااش همه چیش توب بود

من بچمو گرفتم. واسش جواز دفن صادر کرد بیمارستان. بعد کفن کردن تو بغلم گرفتمش 😢

عزيزم اخه چرا اينكارو كردي خيلي تاثير منفي ميذاره اخه اون يه فرشته بود كه پاشو اين دنيا نزاشته بود

2740
عزیزم الهی بمیرم.ایشالا خدا یدونه بهترینو زیباترینو بهت بده. فک کنم ۴ ۵ ماه دیگ بتونی باردار بشی.تا ...

انشا الله

در پس هر قضاوتت یک نفر میسوزد یک نفر می میرد...قبل از آن که زبانت آلوده ی کشتن کسی شود ،،،حرف های خامت را بگذار خوب بپزد...
نه تادوهفته قبلش همه چی خوب بود طول سرویکسم۳۹ بود اما روز تولدم که عروسی خواهرمم بود؛ازصبحش ترشح داش ...

منم دو قلوهام یهو شد نارسایی دهانه رحمه  حتما کار کردی راه رفتی سرپا ایستادی زیادی .... ناراحت نباش میگذره اینم شش ماه دیگه اقدام کن برای بارداری ... و سرکلاژ کن حتما و امپول 

بزن استراحت تا دیگه تکرار نشه منم الان استراحت مطلقم با اینکه سرویکسم چهل بود  

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
خدا انشاءالله بهت صبر بده عزیزم و بغل تو پر کنه دوباره...  خیلی خیلی سخته. من بچم انقد کامل بود ...

اخی عزیزم😭😭😭😭😢😢 خدا بشمام صبربده سخته میدونم اما چه میشه کرد

انشاالله دامنت دوباره سبز بشه 

خیلی سخته😢 اما اگه تو بغل میگرفتیش و شیر می‌خورد و باهات بازی می‌کرد و آنوقت از دست میدادیش هیچوقت شاید نمیتونستی فراموشش کنی ،انشا الله دوباره باردار شوی و بتونی سالم بغلش کنی...

در پس هر قضاوتت یک نفر میسوزد یک نفر می میرد...قبل از آن که زبانت آلوده ی کشتن کسی شود ،،،حرف های خامت را بگذار خوب بپزد...
نه تادوهفته قبلش همه چی خوب بود طول سرویکسم۳۹ بود اما روز تولدم که عروسی خواهرمم بود؛ازصبحش ترشح داش ...

اوف چه استرس بدی افتاد به جونم نفسم تنگ شده 😭😭😭

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی
آخی عزیزم خدا بهت صبر بده  چرا ؟

اوایل تولد مشکل تنفسی داشت اما بعدش کم کم خوب می‌شد روز به روز رشد میکد و رشدش هم سریع بود اصلا نفهمیدم چرا به یکباره گی سرش حمله اومد

2706