2733
2734
منم دوباره صب کلی بهش اس قشنگ دادم و انرژی دادم ک بره کار کنه ولی نرفته زنگ زد خبری نیست و برگشت گف ...

واااا ی زن پا ب ماه و ول کرد رفت ؟؟

میشه واسه مشکلمون یک صـــــلوات بفرستید ؟؟ 💓☜پروردگارا یاری ام ده تا بشود همان ک صلاح است ☞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر بهش بگو غلط کردی بچه درست کردی وقتی مسئولیت پذیر نیستی دیگه کلمات خوش و بنداز دور من فکر کردم برا بیکاریش پاشو برو خونه مادرت تکلیفت رو روشن کن بزرگترارو در جریان بزار زنگ بزن به مادرشوهرت بگو بجای اینکه به پسرت بگی کار کنه راهش میدی تو خونه من چند روز دیگه زایمانم پول دوا دکترم و خودت باید بدی کوتاه نیا شوهرت خیلی پررو شده از بس لی لی به لالاش گذاشتی

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
2731
استارتر بهش بگو غلط کردی بچه درست کردی وقتی مسئولیت پذیر نیستی دیگه کلمات خوش و بنداز دور من فکر کرد ...

دقیقا اومدم خونه مامانم 

ولی ب اونا زنگ نمیزنم چون چندبار دعوامون شده فقط پشت پسرشونو میگیرن میمونم خودش میاد منت کشی اونوقت میخمو سفت میکنم

استارتر بهش بگو غلط کردی بچه درست کردی وقتی مسئولیت پذیر نیستی دیگه کلمات خوش و بنداز دور من فکر کرد ...

ی خورده تند رفتی ولی خب ی جاهایی شم خوبه 

باید ب مادرشوهر زنگ بزنه

میشه واسه مشکلمون یک صـــــلوات بفرستید ؟؟ 💓☜پروردگارا یاری ام ده تا بشود همان ک صلاح است ☞

چندبار دعوامون شدش رفت خونه ننش منم قبلش هرچی از دهنم دراومده بود ب خانوادش گفته بودم بخاطر همین خرش کردم برگشت ولی اینبار هیچ حرفی نزدم  ن زنگ میزنم ن هیچی ببینم میخاد چ کار بکنه

ی خورده تند رفتی ولی خب ی جاهایی شم خوبه  باید ب مادرشوهر زنگ بزنه

اگ زنگ بزنم دیگ دخالتاشون تمومی نداره بخاطر همین دوست ندارم بعدا هم بازم تو زندگیم دخالت کنن

چندبار دعوامون شدش رفت خونه ننش منم قبلش هرچی از دهنم دراومده بود ب خانوادش گفته بودم بخاطر همین خرش ...

افرین کار درستی کردی 

ولی اگر کار به زایمان کشید و خانواده ت پولش رو دادن تا ریال اخر و از شوهرت بگیر بعد برو خونه خودت 

احساس میکنم نزدیک زایمانت خواسته از گیر پول دادن فرار کنه

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

چه عرض کنم ..چقدر زندگیها عجیب شده. همش دعوا...طفلک اون طفل معصومی که قراره اینجوری به دنیا بیاد. یه آدم عاقل تو خانوادت پیدا کن از اون مشورت بگیر. ببین اون چی میگه.

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
اگ زنگ بزنم دیگ دخالتاشون تمومی نداره بخاطر همین دوست ندارم بعدا هم بازم تو زندگیم دخالت کنن

درسته خودت بهتر میدونی عزیزم 

دخالت واقعا زندگی رو خراب میکنه

چه عرض کنم ..چقدر زندگیها عجیب شده. همش دعوا...طفلک اون طفل معصومی که قراره اینجوری به دنیا بیاد. یه ...

دقیقا خودم کم بدبخت بودم یکی هم اضافه کردم

هیچی بزرگترم میگ زنگ نزن بهش رو نده ببینیم کی میاد دنبالت اونوقت باهاش جدی حرف بزن

دقیقا خودم کم بدبخت بودم یکی هم اضافه کردم هیچی بزرگترم میگ زنگ نزن بهش رو نده ببینیم کی میاد دنبال ...

خوب پس به حرفش گوش کن. بهتر از دعوا راه انداختنه. انشاالله که به خوشی و سلامتی یه کار خوب پیدا میکنه بچه هم تو امن و آرامش به دنیا میاد

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...

ای وای شوهر بی مسعولیت چقد سخته اونم نزدیک زایمان.

واقعا خاک توسر ننش با این پسر تربیت کردنش🙄

خداروشکر بابت اخلاقم😍😍😍                                   خووووونسرد و صبور😁
2706