2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان سه هفتس ک از کار انداختنش بیرون ماموندیم و کلی قسط و بدهکاری

چند وقته ازدواج كردي 

واقعا هيچي تو زندگي قابل پيش بيني نيست 

انشاالله مشكلاتت حل بشه

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕

اره بی پولی خیلی سخته ایشالا یه کارخوب واسه شوهر جورمیشه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738

شما باید الان که همسرتون به مشکل خورده درکش کنید دعوا و تنش چرا فکر میکنی خوشحال که از کار برکنار شده و کلی بدهی داره

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

ک قسطامونو بدیم منم ماه اخرمه و تا جمعه باید برم بیمارستان

هی امروز میرم کار میکنم فردا میرم کار میکنم کردش

دیروز بهم گفت میرم کار میکنم منم با روی خوش بدرقش کردم و رفت ولی رفت خونه مامانش منم چون سرماخوردم حالم خیلی بدبود زنگ زدم گفتم بیا منو ببر دکتر ک اومد و رفتیم دکتر 

هرچی کار میکنه همش پول کرایه ماشین میده از اینور ب اونور میره

امروزقول داد دیگ درست و حسابی بره کار کنه

عزیزم اون بیچاره چه گناهی کرده که از کار اخراج شده. واقعا مرداتون رو درک کنین شرایط سخت شده . خدا لعنتشون کنه که جوونای مردم و زندگیاشون رو اینطور بهم میریزن. خدا هیچ مردی رو شرمنده زن و بچه اش نکنه.  دلم گرفت . خدایا تو یه کاری برامون بکن   

منم دوباره صب کلی بهش اس قشنگ دادم و انرژی دادم ک بره کار کنه

ولی نرفته زنگ زد خبری نیست و برگشت گفتم ک قرار بود بره دورفمون بدوزه ک اونم کم کم روزی صد تومن سود توشه ولی دل ب کار نمیده

منم از دیشب تکونای بچم کم شده

بهش زنگ زدم بیا بریم سونو بیمارستان از ساعت دوازده تا دو تو راه بود ک دیگ سونو تعطیل شد

اومد خونه من بهش محل ندادم 

بعد گفت چرا اینجوری میکنی منم گفتم تو چرا با زندگی من اینجوری کردی همش سختی چهارساله زنت شدم دریغ از یکماه ارامش 

گفت ناهار خوردی گفتم نه

درو باز کرد رفت بیرون بهش گفتم کجا گفت میرم ناهار بخرم برو بتمرگ در صورتی ک دروغ میگفت دوباره طبق معمول قهر کرد رفت خونه ننش

بهش زنگ زدم جواب نداد بهم اس داد دیگ ب من زنگ نزن فک کن من مردم 

عزیزم اون بیچاره چه گناهی کرده که از کار اخراج شده. واقعا مرداتون رو درک کنین شرایط سخت شده . خدا لع ...

مقصر خودش بودش الکی هی گفت کمرم درد داره من گفتم برو دکتر برو طب سنتی خوب بشی برو سرکار گرفت خوابید تو خونه دوهفته بعد ک اخراجش کردن از فرداش پاشد از اینور ب اونور رفتن

2706