2733
2739
عنوان

با حرف مادر شوهرم استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 187 پست
وووو زن عمو همسرم گفت دیگه ماه عسلتم رفتی بچه بیار😏همه نظرمیدن خودش ۳تاعروس داره یکیش فقط۱بچه داره ...

اینقدر بدم میاد ازاین جور آدما...  منکه جواب میدم ,فقط درمقابل خانواده همسرم لالم,هرچی بگن انگار زبونم بسته است هیچی نمیگم ,وگرنه هرکسب هرچی بگه همون وقت جواب میدم...

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
بله دقیقا ... خیلی زشته اصلا کسی درباره این چیزا حرف بزنه...این مسائل کاملا شخصیه ,ولی اینجا ایران ا ...

عجب! بعد۶ماه!

ی سریا تنها هدف ازدواج رو بچه میبینن اونم همون ماه اول😑

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارن چند وقت پیشا آزمایشم دادم گفت هروقت بخوای میتونی باردار بشی مشکلی نداری 

اصلا اجازه نده تو زندگی شخصی و تصمیمتون دخالت کنن اینا یه مشت حرف مفته که واسه خودشون میزنن

واسه نی نی دار شدنم صلوات میفرستید؟ حالم بده دلم خیلی نی نی میخواد😔داره میشه یک سال
2728
منم مثل توشدم

حساس شدیم😕

یکی میزاییدیم راحت میشدیم خواهر!😁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
اینقدر بدم میاد ازاین جور آدما...  منکه جواب میدم ,فقط درمقابل خانواده همسرم لالم,هرچی بگ ...

منم ساکتم ولی دلم می خواداینوبشونم سرجاش خودش ودختراش خیلی پروهستند

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
خوبه به شما نمیگن سنتون میره بالا من 23 سالمه شوهرم 29 به شوهرم میگن بچه ات روش نمیشه تو مدرسه بهت ب ...

وااااای دقیقا اینم میگن

میگن زود بیار ک بچت فکر کنه رفیقشی خیلی ازش بزرگتر نباشی😐

2738
حساس شدیم😕 یکی میزاییدیم راحت میشدیم خواهر!😁

😥اره باورت میشه ب علایم وسط پریودم شک دارم میگی نه تاپیکم هست😁😦ازبس اینجا ترسیدم باهمه همدردی می کنم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
عجب! بعد۶ماه! ی سریا تنها هدف ازدواج رو بچه میبینن اونم همون ماه اول😑

اره واقعا... مادر خودمم بدتر خانواده شوهرم بود

اونا باز مستقیم نمیگفتن مادرم که دیونم کرده بود این چندماه

بار آخر باردار بودم خودم نمیدونستم خب , مادرم گفت پریود شدی علکی گفتم آره , 

توی دلم گفتم بگه نه خوشحال میشه علکی شاید پریود بشم مثل ماهای قبل...

بعد شوهرمم نشسته بود جلوی شوهرم با یه لحن بد گفت برو بابا تو مال حامله شدنی ,هروقت من حامله شدم توهم حامله میشی... 

اون لحظه مردم بخدا از ناراحتی ,  اشک جمع شد توچشمام ,فقط به شوهرم گقتم بلندشو بریم... اونم هرچی.گفت ولش کن ناراحت نشو دیگه نتونستم جلوی اشکام بگیرم...  

مادرم یکم ساده است,از لحاظ عقلی , نمیدونه چی رو باید کجابگه یا چطوری بگه , بعضی حرفاش دیونم میکنه بااینکه میدونم دست خودش نیست... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

اصن ربطی به این چیزا نداره یکی چندسال جلوگیری میکنه وقتی میخواد باردار بشه نمیشه بعد میگه بخاطر جلوگیری بوده شاید کلا همون اولم‌حامله نمیشده ربطش میده به جلو گیری رحم تا وقتی پریود بشه رطوبت داره حتی ده سال جلو‌گیری هم بکنی اگه بعدش بخوای حامله بشی میشی اگه نشی هم ربطی به جلوگیری نداره حتی اگه قرص بخوری ولی طبیعی بهتره

من نزدیک چهارساله جلوگیری میکردم ولی با اولین اقدام حامله شدم ربطی نداره

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
اگه دوباره گفتن رحم‌ ات خشک میشه بگو نه حواسمون هست بهش زود به زود آب میدیم 

جواب خوبیه😄😄😄😄😄

کلا تو عشقی عشق😍

پستات رو تو تاپیکا میبینم کلی میخندم

من الان دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارن چند وقت پیشا آزمایشم دادم گفت هروقت بخوای میتونی باردار بشی ...

چه ازمایشی بایدبدیم

من الان دوساله ازدواج کردم بچه هم ندارن چند وقت پیشا آزمایشم دادم گفت هروقت بخوای میتونی باردار بشی ...

خداروشکر ک مشکلی نداری عزیزم❤

منم فردا میرم دکتر تا خیالم راحت شه

2706