2737
2739
عنوان

با حرف مادر شوهرم استرس گرفتم

1500 بازدید | 187 پست

من سه سالو دو ماهه عروسی کردم چون سنمون پایینه و ب چیزایی ک میخوایم نرسیدیم با همسر جان تصمیم گرفتیم پنج سالی بچه نیاریم حالا مادرشوهرم و خواهرشوهرم همش میگن کسی ک بیشتر از ی سال جلوگیری کنه کارش میفته ب دوا و دکتر من خودم همش ب حرفشون میخندیدم میگفتم این حرفا صحت علمی نداره

اما اینا میگن نه اگه نیاری رحمت خشک میشه فلان مادرشوهرم همشم میگه اگه ب مشکل بخورید وای ب حالتونه

خانوما حرفشون درسته؟؟؟

شما چند سال بعد بچه دار شدین؟

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الکی میگن باور نکن .واسه منم میگفتن ولی وقتی نمیخواستم نمیخواستم دیگه!زور که نیست

من بعد از ۵ سال اقدام کردم هیچچچ مشکلی هم نداشتم

فقط خودت ۶ ماه یه بار برو دکتر زنان یه چک بشو همین

دخترم زندگیمه🌹
2738

اره منم شنیدم ولی یه دونه بیار خیالت راحت شه اگرم اصن نمیخای فعلا بیاری ولی با قرص جلوگیری نکن

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
حرف بیخوده. ب این چیزانیست.فقط قرص نخور

نه هیچوقت قرص نخوردم اصلا

شوهرم میگه برات ضرر داره

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
من سال 90 عقد کردیم سال 94 بار اول حامله شدم. گاهی این وسطا رابطه محافظت نشده هم داشتیم

چ خوب😍

خدا حفظش کنه😘

وای به حالتوون!!!! عجبا

پدرمو در اوردن😫

شوهرم میگه ب خودم بگن جوابشونو بدم

ولی متاسفانه همش ب من میگن

2706