2737
2734
عنوان

چه جور به بچم نه بگم؟؟؟؟

432 بازدید | 9 پست
سلام دوستان. من یه دختر 20 ماهه دارم که اصلا حریفش نمیشم هر چی میخواد باید بهش برسه هر چی هم میگم نه فایده نداره انقدر گریه میکنه تا آخر به مقصودش برسه.
بعضی وقتا سعی میکنم حواسش رو به یه چیز دیگه پرت کنم که نمیشه اگر هم چند دقیقه ای سرگرم بشه باز ول میکنه و یادش میاد و دوباره گریه یا مثلا بهش توجه نمیکنم ولی اون هی صداش رو بالاتر میبره.
خلاصه حسابی درمونده شدم مامانای باتجربه به شدت به کمکتون نیازمندم.
اگه با گریه اش تسلیم بشی موفق شده اگه تسلیم نشی تو موفق میشی
همه یچه ها همین هستن گریه میکنند تا به هدفشون برسن
پسر میرفت بالای میز صدبار رفت گذاشتمش پایین بدون حرف و دعوا ....نق زد گریه کرد گذاشتمش پایین دیگه نرفت
البته دوروز بعدش یادش رفت و دوباره روز از نو!
همه ما یه وقتایی کم میاریم
" چگونه به کودکان نه بگوییم" " چگونه با کودکم رفتار کنم" هردو کتابهای خوبی هستن
نباید به گریش توجه کنی
بزار انقدر گریه کنه تا خسته بشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاطره جون ممنون برای معرفی کتاب.
من مشکلم همینه که نمیتونم قاطع باشم و زودی کم میارم و میگم بذار بهش بدم تا ساکت شه حوصلش رو ندارم.
ماه دیگه میخوام از شیر بگیرمش ولی تا حالا موفق نشدم حتی یه وعده از شیر خوردنش رو کم کنم.
یعنی شماها میذاشتین ربع ساعت همین طوری گریه کنه و بهش توجه نمیکردین؟؟؟؟
2728
من پسرم 26 ماهشه دیروز پیله کرده بود یکی از وسایل خونه رو میخواست من بهش ندادم تا اینکه گریه کرد منم بهش دادم باباش از اداره اومد بهش گفت اینو از کجا اوردی به باباش میدونی چی گفت خودم از تعجب شاخ دراوردم فسقلی گفت الکی گریه کردم مامان به هم داد باور کن بچه ها خیلی زرنگتر از این حرفا هستن واقعا بزار گریه کنه بهش نده عادت میکنه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
سلام.سعی کن هر طور که می تونی با خوردنی مورد علاقش یا اسباب بازی جایگزین یا برنامه کودک مورد علاقش حواسشو پرت کنی.پسر منم 2 سال و 8 ماهشه .هر بار که می رفتم بازار مجبو بودم راهمو کج کنم تا از کنار اسباب بازی فرو شی ها رد نشم یا براش یه چیزی می خریدم.اما یکی دو بار هر چی گریه کرد محل ندادم.اونم خودشو خسته نمی کنه دیگه.چون می دونه فایده ای نداره.الان دیگه خیالم راحته...
برای دومین بار مامان شدم:)
وقتی که پیله کرد به جیزی،اولین کاری که میکنی،این باشه که خیلی جدی نه با دعوا،بهش بگی نمیتونی اینو داشته باشی. بعد اون هر جقدر حتی نیم ساعتم که شده،بذار گریه کنه. اصلا نترس. جیزیش نمیشه. به خاطر تربیتش تحمل کن گریشو.
2738
پریاس جان وقتی تو حواس یه کودک نو پا رو پرت می کنی اون حس میکنه توسط تو درک نمیشه.ما خودمون هم از این کار بیزاریم.تو باید بهش بفهمونی که حسش رو درک می کنی ولی باهاش مخالفی.
در ضمن نباید یه بار چیزی رو که می خواد با گریه بهش ندی و دفعه ی بعد بدی.چون نمی تونه رفتارت رو پیش بینی کنه و سردر گم میشه خانمی.............اگه کمک دیگه ای از دستم بربیاد خوشحال می شم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود*
او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد*