2733
2739
عنوان

💖ختم ۴۰ روزه نادعلی💖

| مشاهده متن کامل بحث + 6531 بازدید | 1047 پست
سلام دوست عزیزم🌹 ممنونم که تو ختم نادعلی شرکت کردید🌹 ان شاء الله حاجت روا بشید.💖 شروع ختم از ف ...

مرسی عزیزم چشم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوست عزیزم🌹 ممنونم که تو ختم نادعلی شرکت کردید🌹 ان شاء الله حاجت روا بشید.💖 شروع ختم از ف ...

سلام عزيزم

ممنون 

باشه از فردا ٧ هفت به نيت هر اسم ميخونم

ان شالله همگي حاجتمونو بگيريم

2738
سلام جا مونده منم بیام؟؟

سلام عزیزم.ببخش لیست رو بستیم و ان شاء الله از فردا شروع میشه.برای تاپیک ختم جدید بهتون پیام میدم.

به روی چشم عزیزم 🌹

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

سلام عزیزم

ممنونم از اینکه خبر دادید ،ایشالا از این ختم حاجت روا خارج بشیم همگی❤💗

خدایا چی میشه یه نگاهی هم به ما بکنی

دوست عزیز ممنون که خبر دادین

چشم

ان شاالله همه حاجت روا بشن  

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄
2706