2737
2734
عنوان

💖ختم ۴۰ روزه نادعلی💖

| مشاهده متن کامل بحث + 6531 بازدید | 1047 پست
آتنا عزیزم🌸🌸🌸🌸🌸🌸 سپاس گزارم بخاطر  دعوتت از من دراین چله وختم ،خیلی حس خوبی بود ،ممنون ک ...

مرسی عزیزم🌹🌹🌹

ان شاء الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آتنا جون ممنون که این ختم گذاشتی بانی خیر شدی عزیزم ان شاالله ک به همه ی حاجاتت برسی دوستان گلم ان ...

ممنونم گلم🌹🌹🌹

ان شاءالله

ممنون از آتنا جان برای این ختم.انشالله که تاپیک حاجتروایی تک تک دوستان رو بزودی ببینیم

خواهش میکنم عزیزم🌹🌹🌹

ان شاء الله

2731
دوستان خوبم ان شاالله به حق حضرت فاطمه(س) همتون خيلى زود خبر حاجت رواييتون رو بديد و هر روزتون پر از ...

ممنونم از دعاهای قشنگت دوست خوبم🌹🌹🌹

اتنای عزیزم سلام،خوبی خانوم؟ به خاطر کار خیر وتمام زحمات بینهایت تشکر میکنم امیدوارم تمامی دوستان ...

سلام عزیزم.ممنونم🌹🌹🌹

خواهش میکنم گلم.

ممنون از اینکه شرکت کردید

باتشکر از اتنای52 عزیز بابت این کار خیر و زیباشون انشاالله که همگی حاجت روا بشم 🙏🌸🌸

ممنونم عزیزم🌹🌹🌹

از همع دوستان بویژه اتنای عزیز تشکر میکنم و ارزو میکنم خداوند خواسته دل تک تکتون رو بده و چراغ دل هم ...

مرسی دوست گلم🌹🌹🌹

2738
آتنا جان ممنون و سپاسگزارم بابت دعوتت در این ختم زیبا. از همه دو هم التماس دعا دارم و آرزوی حاجت رو ...

خواهش میکنم عزیزم🌹🌹🌹

@nniinnii   ان شاء الله حاجت روا بشین .  اتنا جان ممنون از ختمی ک گذاشتی ان شاء الله حاج ...

خواهش میکنم عزیزم

ممنون از اینکه شرکت کردید🌹🌹🌹

امیدوارم همه ی دوستان ب تک تک حاجاتشون رسیده باشن.... آتنا جونم ممنون ازت بابت برگزاری این ختم🤗🤗😙 ...

ان شاء الله

مرسی گلم😘🌹

روز آخر 🎀بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ🎀 سلام🌹 امروز یکشنبه ۱۴ بهمن به نیت ...

الهی حاجت روا باشی نازنینم 

وقتی با هم عهد کردیم ناد علی بخونیم نمیدونستم باردارم و این هفته که رفتم سونو ان تی و همه چیز خوب بود و آرامش داشتم، الان فهمیدم دلیلش دعاهای شما عزیزانمه

چقدر خوشحالم که دارمتون عزیزم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید