2733
2739
عنوان

💖ختم ۴۰ روزه نادعلی💖

| مشاهده متن کامل بحث + 6537 بازدید | 1047 پست
دوستان عزیز آرزوی حاجت روایی و سعادتمندی و شادابی برای همه ی شما عزیزان دارم مخصوصا آتنا جان خدا حفظ ...

مرسی گلم😍😚🌹

@nniinnii    ان شاللّه  و به مدد امام علی بزودی حاجت روابشی دوستم🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آتنا عزیزم🌸🌸🌸🌸🌸🌸

سپاس گزارم بخاطر  دعوتت از من دراین چله وختم ،خیلی حس خوبی بود ،ممنون که بانی شدی ان شااللّه خدا بهترینها رو نثارت کنه

ان شااللّه که بخواست و اراده خدا و به مدد امام علی همه عزیزان حوائجشون بزودی برآورده به خیر بشه و خدا بهترینا رو براشون  بخواد 💐💐💐💐💐💐💐💐

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731

آتنا جون ممنون که این ختم گذاشتی بانی خیر شدی عزیزم ان شاالله ک به همه ی حاجاتت برسی

دوستان گلم ان شاالله همگی حاجت روا بشین 

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄

@nniinnii   عزيز ان شاالله حاجتتون برآورده به خير بشه و زندگيتون سرشار از آرامش و خوشبختى باشه.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

دوستان خوبم ان شاالله به حق حضرت فاطمه(س) همتون خيلى زود خبر حاجت رواييتون رو بديد و هر روزتون پر از اتفاق ها و خبرهاى خوب باشه و در پناه امام زمان(عج) باشيد.❤️

آتنا جان از شما هم خيلى متشكرم كه بانى كارهاى خير هستيد؛ ان شاالله هميشه سلامت و پاينده باشيد و خدا چندين برابر اجر اين كار خيرتون رو بهتون برگردونه.💚

دوستان عزيزم ازتون عذرخواهى ميكنم و حلاليت ميطلبم اگر ناخواسته و سهوا كوتاهى انجام داده باشم و يا كلمه اى رو اشتباه خونده باشم.💛🌸🌷

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2738

اتنای عزیزم سلام،خوبی خانوم؟

به خاطر کار خیر وتمام زحمات بینهایت تشکر میکنم

امیدوارم تمامی دوستان عزیزم هر چه زودتر حاجتروا بشن ودلشون شاد بشه به حول وقوه پروردگار مهربونمون🙏🙏

خدایا چی میشه یه نگاهی هم به ما بکنی
2706